Výstavná Premiéra: Audia Flight na Slovensku

  • Audia_flight 1
    Audia Flight na Výstave audio, video a domáce kino
  • Audia_flight 2
  • Audia_flight 3
  • Audia_flight 4
  • Audia_flight 5
  • Audia_flight 10

Máme dobrú správu pre všetkých nadšencov hifi a audiofilov: Partner výstavy, košické hifi štúdio Kohut Audio predvedie na Výstave audio, video a domáce kino 12.apríla v Košiciach taliansku značku Audia Flight!

Audia Flight bola založená v roku 1996 Massimilianom Marzim a Anderou Nardinim. Spoločnosť sídli v meste Civitavecchia v centre Talianska, 70 km od Ríma, v blízkosti mora a už takmer 20 rokov vyrába svetovo uznávané vysoko kvalitné produkty domácej elektroniky. Audia Flight zahŕňa nielen originálny prístup smerom k modernému dizajnu obvodov zosilňovačov, ale robí tak v talianskom štýle.

Hlavným cieľom obvodových riešení Audia Flight bolo jednoducho povedané zabezpečiť , aby žiadna zložka zvukového reťazca nedegradovala zvukový signál a zároveň udržiavať primeranú rýchlosť prebehu signálu tak, aby nedošlo k zavedeniu prechodovej nestability.

V Audii strávili dva roky (1994-1996) dizajnovaním nového obvodu prúdovej spätnej väzby, ktorá umožňuje vysoko rýchlostnú odpoveď a jednoduchú kontrolu záťaže a reaktívnej impedancie reprosústav súčasne. V roku 1997 bola uvedená na trh prvá verzia koncového zosilňovača Audia Flight 100, ktorý bol vynikajúco prijatý odbornou tlačou ako aj trhom. Výraznou črtou zosilňovača je výstredný tvar chladičov, dizajnovaných Audiou. Keď pred časom ohlásila Audia výrobu dostupných „trojkových“modelov, strhla sa obrovská lavína zájmu a kompletná ročná produkcia bola rozpredaná v priebehu dvoch mesiacov.

Okamžite ako odnímete kryt zosilňovača pochopíte, kam išli vaše peniaze. AUDIA odmieta urobiť dokonca aj ten najmenší technický kompromis. Vzbudzujú dojem, že vydržia bez poruchy desiatky rokov.

What Hi Fi“ magazine (Uk)

V súčastnosti nájdete rovnaký obvodový a dizajnový prístup vo všetkých produktoch Audia Flight pokračujúc snahou o fyzickú a spoločenskú dokonalosť audio komponentov. Všetky komponenty sú navrhnuté a vyrobené výhradne v Taliansku s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť s cieľom vyrovnať sa alebo predčiť najlepšie európske audio produkty. Kvalita pripomína švajčiarske hodinky. Dokonale vyrobené, dokonale zabalené. Vo svete plnom veľmi drahých, často veľmi temperamentných audio zariadení je Audia Flight odhodlaná dodať hodnoty dotiahnuté k dokonalosti, ktorých cieľom je odmeniť zákazníkov na celý život.

Ďalšie informácie na www.kohutaudio.sk

Tiež vás môže zaujímať