Výstava AUDIO, VIDEO a DOMÁCE KINO Bratislava 2015

Pred nami je už 10.ročník výstavy špičkovej spotrebnej elektroniky a domácej zábavy. Kto nesleduje najnovšie trendy v tejto oblasti? Veru málokto. Počas týchto 10 rokov si výstava našla veľa fanúšikov. Každý rok prichádzajú na trh nové produkty, ktoré majú prívlastok digitál, smart, stream, multiroom, high resolution. Aj napriek tomu všetkému ešte stále existujú výrobcovia a spotrebitelia, ktorí zostávajú, hlavne v oblasti zvuku, verní klasike – analógu.

A pre všetkých, pre priaznivcov najnovších hi-tech produktov ale aj pre fanúšikov klasického analógu, je určená Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015.

V tomto roku si opäť pre vás pripravili vystavovatelia rôzne lahôdky – nové produkty z oblasti high-end, hifi a home cinema.

Hlavný partner výstavy, bratislavské hifi a high-end štúdio Ketos predvedie high-end bez káblov, aktívne reprokutory Dynaudio Focus XD. Okrem toho aj prvý digitálny multi-room, hudobný systém Bluesound Gen 2, s plnou podporou high resolution audio. Pre fanúšikov kvalitných hifi slúchadiel budú k dispozícii slúchadlá Hifiman HE 1000. Okrem toho Ketos ešte prinesie unikátnu kombináciu v podobe absolútnej novinky, zosilňovača TonMeister 500 v spojení s Dynaudio Consequence.

bittner tonmeister 2

DYNAUDIO_Focus_600XD_pair BLUESOUND_Gen2_Family_on_white_small HIFIMAN HE 1000_small

dynaudio-consequence

Banskobystrické štúdio Enigma High Fidelity Audio predvedie okrem novej modelovej rady reproduktorov Focal Sopra, ocenenej EISA European Award ako high-end-loudspeaker 2015-2016 aj novú radu T+A R 2000, ktorá bude aj zapojená, ultrazvukovú pračku vinylov a akustické prvky Artnovion.

TA-R-01-srgb-1600 FOCAL SOPRA_white_smallvinyl cleaner

Aj DSI Slovakia predvedie tento rok kopu nových produktov, hlavne reproduktory pre domáce kino JBL Arena Cinema 5.1, ocenené EISA European Award 2015 – 2016.

JBL Arena Cinema-5-1_small

Bis Audio, tradične najväčší vystavovateľ, okrem iného pripravuje na výstave premiéru dlho očakávaného fantóma – kompaktný high-end reproduktor Devialet Phantom a slovenskú premiéru Avantgarde Acoustics.

Avantgarde acoustics Duo XDdevialet-silver-phantom

Celkovo bude na výstave 28 vystavovateľov, ktorí vám predvedú špičkové  reproduktory (aktívne, bezdrôtové aj klasické), hudobné aj filmové streamery, zosilňovače (elektrónkové, digitálne), receivery na domáce kino, gramofóny svetových značiek, slúchadlá, káble, satelitné prijímače, UHD televizory, projektory. Všetko je zapojené a každý návštevník si tak môže vyskúšať, porovnať alebo len tak si vychutnávať hudobný aj obrazový zážitok ako keby bol priamo na koncerte alebo v kine. Každý si príde na svoje.

Hlavný partner Ketos ponúka na všetky objednávky urobené na výstave zľavu až 12% (okrem produktov SONOS, ).

Avantgarde acoustics, slovenská premiéra

Bluesound, bezdrôtové domáce audio

Ketos ponúkne na výstave špeciálne ZĽAVY

Aktívne reproduktory GRIMM LS-1

Nová premiová rada TV Loewe

DYNAUDIO FOCUS 600 XD

Art Audio predstaví na Výstave Audio, Video a Domáce Kino 2015 prvý premium All-in-One HD Audio server Cocktail Audio X40.

Slovenská premiéra Piega Classic Series na Výstave Audio, Video a Domáce kino 2015.

Devialet Phantom – zvuk z ligy výnimočných, na Výstave audio, video a domáce kino 2015 v Bratislave.

Pre skorej narodených je pripravená expozícia značky TESLA. Tento rok to budú kazetové magnetofóny. Hifi Burza má tiež na výstave už svoje stále miesto a tradíciu.

To je len slabý odvar z toho, čo všetko budete vidieť a počuť, iba na Výstave Audio, Video a Domáce kino. Treba prísť, vidieť, počuť a zažiť.

Vstupenky sa predávajú iba priamo na výstave. Pre tých, ktorí si chcú u nás užiť celý víkend, budú k dispozícii aj 2 – dňové vstupenky, za výhodnejšiu cenu. Vstupenky sú zlosovateľné o hodnotné ceny. Každý návštevník výstavy sa môže zapojiť do ankety Najlepší zvuk, Najlepší obraz a Najlepšia prezentácia a môže vyhrať jednu z cien, ktoré venujú partneri výstavy audio, video a domáce kino. Prvá cena je Bluesound Vault, špičkový audiostreamer s nahrávaním a archiváciou vlastných CD, v hodnote 1.099,- Eur! Túto prvú cenu venuje hlavný partner Výstavy audio, video a domáce kino, spoločnosť Ketos.

 Výstava Audio, Video a Domáce kino 2015 sa bude konať 24. – 25. októbra 2015, v dvoch najväčších hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00hod. Tešíme sa na Vás!

Cena vstupenky na 1 deň: 5 eur
Cena vstupenky na 2 dni (sobota + nedeľa): 7 eur

Hlavný partner: Ketos

Partneri: Bis Audio, JBL by Harman, Enigma High Fidelity Audio

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.

Registrácia Vystavovateľ TU.

Ako sa ku nám dostanete TU.
Zoznam značiek a vystavovateľov TU.
Hodnotné ceny, ktoré môžete získať TU.

Tiež vás môže zaujímať