Výstava audio, video, domáce kino Bratislava 2015 – výhercovia hodnotných cien, gratulujeme!

Každý návštevník Výstavy audio, video, domáce kino Bratislava 2015 mohol vyplniť jednoduchú anketu, a vhodiť ju do urny, v hoteli Austria Trend Hotel (anketa bola súčasťou vstupeniek). Tým bol zaradený do losovania o hodnotné ceny, ktoré venovali partneri výstavy.

Hlavný partner: Ketos

Partneri: Enigma High Fidelity AudioJBL by Harman, Bis Audio

AVDK 2015 losovanie

1. cena Bluesound Vault

výherca: pán Jankovič, Bratislava

Špičkový audiostreamer s nahrávaním a archiváciou vlastných CD
Zálohuje. Ukladá. Streamuje. Zvládne všetko.

„>Bluesound Vault

Bluesound Vault je moderné zariadenie určené na zálohovanie a prehrávanie Vašej zbierky CD nosičov, ktorú ukladá vo formáte FLAC, WAV alebo MP3 na vstavaný 2TB harddisk. Zároveň prehráva internetové rádiá a hudobné služby z celého sveta. Okrem klasických hudobných formátov prehrá aj skladby vo vysokom rozlíšení a to až do 24 bit/192 kHz. Nastavenie a ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne vďaka aplikácii nainštalovanej vo Vašom dotykovom zariadení s operačným systémom iOS, Android alebo Kindle Fire. Rovnaká aplikácia je k dispozícii aj pre stolné počítače s operačným systémom OS X a Windows. Vault je dostupný v bielej a čiernej farbe vo vysokom lesku.

Hodnota ceny: 1 099.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Ketos, hlavný partner výstavy

2. cena Prenosný hudobný prehrávač Astel&Kern AK100

výherca: pani Jasová, Banská Bystrica

Dokonalý prenosný Hi-Fi audio systém, D/A prevodník Wolfson WM8740, podpora WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, 192 kHz/24bit, bluetooth, 32GB + 2x microSDHC slot, batéria 2000mAh.

„>Astel&Kern AK100

Hodnota ceny: 499.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Bis Audio, partner výstavy

3. cena Prenosný reproduktor JBL XTREME RED

výherca: pán Arpád Kulcsár, Bratislava

JBL Xtreme je neprekonateľný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk začlenením štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných JBL basových meničov. Použitím masívnej dobíjateľnej 10,000 mAh Li-ion batérie, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania a duálnych USB nabíjacích výstupov, tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať.

„>jbl xtreme

Hotnoda ceny: 279.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

4. cena Aktívne reproduktory Focal XS Book Wireless

výherca: pán Schlosser, Bratislava

XS Book Wireless je stereo systém k počítaču, skutočné mini-monitory, vybavené meničmi spoločnosti Focal. Sú schopné odhaliť bohatstvo a dynamiku zvuku vašej multimediálnej zábavy. Vďaka svojej integrovanej bezdrôtovej technológii Bluetooth-APTX môžete počúvať hudbu aj bez pripájania káblov.

„>focal-xs-book

Hodnota ceny: 249.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Enigma High Fidelity Audio, partner výstavy

5. cena Slúchadlá AKG N60NC

výherca: pán Randuška, Bratislava

Nepočúvajte zlo. Slúchadlá AKG N60NC doručujú Grammy ocenený AKG vynikajúci zvuk a zároveň využívajú najlepšie aktívne potlačenie hluku vo svojej triede, na minimalizovanie rušivých zvukov, s ktorými sa stretávame všade, od lietadiel až po vlaky. Tento nový člen leteckej zostavy bude obohacovať váš svet nepretržite prostredníctvom až 30 hodín životnosti batérie.

„>akg

Hotnoda ceny: 239.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

6. cena Slúchadlá Focal Sphear

výherca: pán Rebro, Piešťany

Úplne nový model Sphear rúca konvencie a dokazuje, že Hi-Fi slúchadlá do uší môžu byť používané aj počas mnohých hodín bez náznaku nepohodlia. Vďaka bezkonkurenčnej výkonnosti vo svojej cenovej triede sú Sphear jedny z najvydarenejších a najpohodlnejších slúchadiel, ktoré poskytnú maximum detailov z vašej hudby, kdekoľvek ste. Súčasťou balenia je rozsiahle príslušenstvo, vrátanie niekoľkých sád pamäťových pien a silikónových vložiek rôznych veľkostí.

„>focal-sphear

Hotnoda ceny: 129.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Enigma High Fidelity Audio, partner výstavy

7. cena Prenosný reproduktor JBL FLIP3 BLUE

výherca: pán Lahita, Martin

Spoločník na všetky účely a do každého počasia. Flip 3 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip; ide o komplexný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, miestnosť zapĺňajúci stereo zvuk kdekoľvek. Tento mimoriadne kompaktný reproduktor, je napájaný 3000 mAh dobíjateľnou Li-ion batériou, ktorá poskytuje 10 hodín nepretržitého prehrávania vysoko kvalitného stereo zvuku.

„>jbl flip

Hotnoda ceny: 129.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

8. cena Reproduktor JBL GO ORANGE

výherca: pán Paška, Bratislava

Riešenie reproduktora all-in-one, GO zdieľa hudbu cez Bluetooth zo smartfónov a tabletov, je napájaný nabíjateľnou batériou s časom prehrávania až 5 hodín.

„>jbl go

Hotnoda ceny: 29,99 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

Výhercom srdečne gratulujeme! Ďakujeme našim partnerom a tešíme sa na Vás opäť budúci rok 2016!

Tiež vás môže zaujímať