Výstava Audio, Video, Domáce kino, 28. – 29. 10. 2017, hotel Crowne Plaza a Falkensteiner Hotel Bratislava

Už 12. ročník Výstavy Audio, Video, Domáce kino 2017 sa uskutoční 28. – 29. októbra 2017, v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava.

Hotel Crowne Plaza Bratislava leží v samotnom srdci Bratislavy, priamo v centre kultúrneho a spoločenského života v hlavnom meste Slovenska. Má 12 kongresových sál a foyer s nadštandardným vybavením a službami, priestranný vstup a taktiež priestory na posedenie, či občerstvenie.

Falkensteiner Hotel Bratislava sa nachádza cca 5 – 7 minút chôdze od hotela Crowne Plaza, pri Starom rozhlase, iba niekoľko minút od historického centra Starého mesta. Má celkom 5 kongresových sál a rozsiahle foyer. Na tom istom poschodí sa nachádzajú aj izby.

Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMW i3, ktoré zabezpečí spoločnosť Group M – objavte svet BMW.

Oba hotely a ich priestory budú skutočne dôstojným miestom na vašu prezentáciu na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2017. Výstava je zameraná na prezentáciu toho najlepšieho zo sveta špičkovej elektroniky a domácej zábavy.

Excelentný zvuk, excelentný obraz a excelentný dizajn.

POTVRĎTE SVOJU ÚČASŤ AJ NA FACEBOOKU

Všetky novinky a informácie nájdete aj na našom oficiálnom evente
výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017 – udalosť

Zoznam Vystavovateľov ADIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017

Registrácia vystavovateľov na Výstavu Audio, Video, Domáce kino 2017 TU.

AVDK 2017 Všeobecné výstavné podmienky

Tiež vás môže zaujímať