Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017

Sadnite si, zavrite si oči a počúvajte. Zažite zimomriavky na vlastnej koži. Zvuk ako v koncertnej sále. To je výstava Audio, Video, Domáce kino 2017. Naši vystavovatelia Vám s láskou predvedú len to najlepšie zo sveta hifi a špičkovej spotrebnej elektroniky. V každej cenovej kategórii si budete môcť vyskúšať a vypočuť stereo zostavy od svetových výrobcov. Prineste si so sebou svoje hudobné zbierky a vypočujte si ich na týchto vystavených zostavách. Nechajte sa inšpirovať.

Počas 2 dní Vám ponúkame možnosť spoznať fascinujúci svet zábavnej elektroniky. V každej cenovej kategórii Vám naši vystavovatelia radi predvedú rôzne zariadenia na prehrávanie hudby – streaming, cd/sacd prehrávače, gramofóny, zosilňovače, slúchadlá, reproduktory, systémy domáceho kina, rôzne gadgety a príslušenstvo.

Na výstave bude mať svoje miesto aj predaj LP platní. Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia značky TESLA “muzeum”.

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h.

Vstupenky sú v predaji iba na výstave, v oboch hoteloch a sú zlosovateľné!

Kto má najlepší ZVUK?

Kto má najlepšiu prezentáciu?

Kto má najlepší obraz?

Vstupenky na výstavu Audio, Video, Domáce kino 2017 budú opäť zlosovateľné! Hlavnou cenou sú trojpásmové stĺpové reproduktory Canton GLE 496 Makassar.

Vďaka svojej relatívne vysokej citlivosti tieto reproduktory suverénne zahrajú aj s menej výkonným zosilňovačom všetky hudobné žánre. Poskytujú vyrovnaný, prirodzený a otvorený zvukový prejav s precíznym podaním priestoru. O vysokú dynamiku v spodnom pásme sa starajú dva basové meniče priemeru 200mm s alumíniovou membránou a závesom Wave-Sicke. Na vrchu je umiestnený 180mm alumíniový stredový menič a pod ním 25mm výškový menič s textilnou membránou. Basreflexový otvor je vyvedený zo zadnej strany. Štyri elegantné nožičky na spodnej strane zabezpečujú veľmi dobrú stabilitu reproduktorov. Reproduktory Canton GLE 496 majú praktický systém Rear-Fix, ktorý umožňuje uchytiť prednú kryciu mriežku na zadnú stranu reproduktorov.

Hodnota ceny: 810€

Základné parametre:
Impedancia / citlivosť: 4-8 Ohm / 90,5dB
Menovitý / maximálny výkon: 150W / 320W
Rozmery (v) x (š) x (h): 1060 x 210 x 310 mm
Váha: 19,6 kg

Cenu venuje partner výstavy, spoločnosť Bis Audio.
Výherca je: pán Pavel V. z Bratislavy. Gratulujeme!

Denné vstupné: 5€
Zľavnené denné vstupné (študenti, ZŤP, dôchodcovia): 3€

Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMW i3, ktoré zabezpečí spoločnosť Group M – objavte svet BMW.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.

Zoznam vystavovateľov a značiek TU.

Tiež vás môže zaujímať