Výstava audio, video a domáce kino Košice 2014

Už túto jar, konkrétne 12. apríla 2014 v sobotu, sa bude konať v Košiciach 1. ročník Výstavy audio, video a domáce kino, stereo, hifi & home cinema. Na tejto jedinečnej výstave si budete môcť vychutnať  špičkový zvuk a  nádherný obraz.

Hlavný partner výstavy je Bis Audio, najväčší predajca a dovozca hifi produktov na Slovensku. Bis Audio predstaví návštevníkom výstavy v Košiciach dve veľké novinky, integrovaný stereo zosiľňovač McIntosh MA8000 a reproduktory od talianskeho výrobcu Sonus Faber, Amati Futura. Bis Audio bude mať na výstave v Košiciach plno dobrej muziky a filmov, a samozrejme mnoho ďalších kvalitných produktov.

Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

Audio, Video a Domáce kino Košice 2014

Partner výstavy, košické hifi štúdio Kohut Audio nám predvedie na výstave zostavu elektrónkových zosilňovačov značky PrimaLuna a novú značku hifi komponentov z Talianska, AUDIA Flight.

A bude toho ešte oveľa viacej. Celkovo bude na výstave 10 vystavovateľov a okolo 100 značiek. Aktívne a pasívne reproduktory. Elektrónkové a digitálne zosilovače. Blu-ray, cd prehrávače, da prevodníky a gramofóny. Stereo a kino zosilňovače. Slúchadlá, káble, streamovacie a dokovacie zariadenia, multiroom prehrávače. Veľkoformátové obrazovky OLED TV, HD TV a 3D projektory pre domáce kino.

To všetko v excelentnej kvalite a dizajne. Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru. Ktorí z vystavovateľov bude mať najlepší zvuk? A obraz? To určia návštevníci výstavy.  Vstupenky budú zlosovateľné o hodnotné ceny! Zoznam cien je TU.

Cena vstupného: 3 eura, predaj vstupeniek iba na výstave!

hotel DoubleTree by Hilton Košice
12. apríl 2014 (sobota), od 10.00 do 19.00 hod

Hlavný partner: Bis Audio
Partner: Kohut Audio

Zoznam značiek a vystavovateľov je TU!
Ako sa ku nám dostanete je TU!

Sledujte nás. Comming Soon!

Krátke video z minulej výstavy v roku 2013: ***

Tiež vás môže zaujímať