Výsledky návštevníckej ankety Výstavy audio, video a domáce kino HIGH END Slovakia 2014

Už je to tu. Máme výsledky. Čo sa Vám najviac páčilo? Čo Vás najviac zaujalo? Bolo sa na čo pozerať a aj počúvať.

Podľa ohlasov návštevníkov bol 9.ročník výstavy HIGH END Slovakia jeden z najlepších.

V tomto roku sme spravili jednu zmenu v ankete a tou bolo určenie Vystavovateľa, nie značky alebo produktu. A teší nás, že to návštevníci registrovali a vypisovali.

AVaDK_2014_vysledky ankety

Hlavný partner výstavy Bis Audio, si tento rok priniesol naozaj impozantné a skvelo hrajúce Sonus Faber Lillium v kombinácii s McIntoshom a to sa aj odzrkadlilo vo výsledkoch ankety a v kategórii Najlepší zvuk zvíťazilo Bis Audio, s celkovým počtom hlasov 308. Hneď na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio, s počtom hlasov 131. A na treťom mieste sa umiestnil víťaz z minulého roka Enigma High Fidelity Audio, so 79 hlasmi. CANORáci, KETOSáci a GRIMMáci skončili tesne za medailovou pozíciou. V tejto kategórii je vždy najväčší pretlak, je to najviac produktov celkovo na výstave.

Kategória Najlepší zvuk:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: Enigma High Fidelity Audio

V kategórii Najlepší obraz zvíťazil ako to už býva zvykom FLOYDCOM, s televízormi Samsung s celkovým počtom hlasov 524 a obhájil tak svoje minuloročné prvenstvo. Na druhom mieste sa umiestnilo Bis Audio, ktoré prezentovalo domáce kino s projektorom SIM2 Cube a televízory SHARP, s počtom hlasov 292 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Bang & Olufsen s 52 hlasmi.

Kategória Najlepší obraz:

1. miesto: FLOYDCOM

2. miesto: Bis Audio

3. miesto: Bang & Olufsen

V kategórii Najlepšia prezentácia zvíťazil vystavovateľ Bis Audio s celkovým počtom hlasov 308. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio s počtom hlasov 175 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Ketos so 69 hlasmi.

Kategória Najlepšia prezentácia:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: Ketos

Ako každý rok, najsilnejšia je vždy kategória Najlepší zvuk, kde môžu návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť. Teší nás, že si všímate aj hostesky a že je sa na čo pozerať :-).

Víťazom ale samozrejme aj všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za skvelé prezentácie ich produktov a značiek. Všetkým návštevníkom, ktorí prišli na Výstavu audio, video a domáce kino HIGH END Slovakia 2014 a riadne vyplnili Anketu na vstupenkách tiež veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na budúci rok HIGH END Slovakia 2015, už 10.ročník!!!

Dovidenia a dopočutia priatelia!

Tiež vás môže zaujímať