Výsledky návštevníckej ankety Výstavy audio, video, domáce kino 2017

Už je to tu. Máme výsledky. Čo sa Vám najviac páčilo? Čo Vás najviac zaujalo? Bolo sa na čo pozerať a aj počúvať.

12.ročník Výstavy audio, video, domáce kino je za nami. Spolu sa jej zúčastnilo 17 vystavovateľov, aj so spoluvystavovateľmi. A tí si priniesli tie najlepšie zostavy a komponenty.

Aj v tomto roku bola súčasťou vstupeniek Anketa najlepší ZVUK, najlepší OBRAZ, najlepšia PREZENTÁCIA. A v nej ste určovali Vystavovateľa, niektorí aj značku produktu. Tak sme to všetko pekne spočítali.

V kategórii Najlepší zvuk zvíťazilo Bis Audio. V tesnom závese, hneď na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio. A na treťom mieste sa umiestnil Bang&Olufsen. V tejto kategórii je vždy najväčší pretlak, je to najviac produktov celkovo na výstave.

V kategórii Najlepší obraz zvíťazil vystavovateľ Floydcom, ktorý prezentoval TV Samsung 4K HDR, na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Bis Audio/ LOEWE a na treťom mieste sa umiestnil Bang&Olufsen.

V kategórii Najlepšia prezentácia zvíťazil vystavovateľ Bis Audio. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ G-Tec Professional.

Ako každý rok, najsilnejšia je vždy kategória Najlepší zvuk, kde môžu návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť.

Víťazom ale samozrejme aj všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za skvelé prezentácie ich produktov a značiek. Všetkým návštevníkom, ktorí prišli na Výstavu audio, video a domáce kino 2017 a riadne vyplnili Anketu na vstupenkách, tiež veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na budúci rok, už 13.ročník Výstavy audio, video, domáce kino!

Dovidenia a dopočutia priatelia!

Tiež vás môže zaujímať