Výsledky návštevníckej ankety Výstavy audio, video, domáce kino 2016

Už je to tu. Máme výsledky. Čo sa Vám najviac páčilo? Čo Vás najviac zaujalo? Bolo sa na čo pozerať a aj počúvať.

11.ročník Výstavy audio, video, domáce kino 2016 je za nami. Spolu sa jej zúčastnilo 12 vystavovateľov. A tí si priniesli tie najlepšie zostavy a komponenty.

Aj v tomto roku bola súčasťou vstupeniek Anketa najlepší ZVUK, najlepší OBRAZ, najlepšia PREZENTÁCIA. A v nej ste určovali Vystavovateľa, niektorí aj značku produktu. Tak sme to všetko pekne spočítali.

V kategórii Najlepší zvuk zvíťazilo Bis Audio, s celkovým počtom hlasov 281. Hneď na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio, s počtom hlasov 192. A na treťom mieste sa umiestnil TOMANEK Hi-end Boutique/ Kii, s 170 hlasmi. V tejto kategórii je vždy najväčší pretlak, je to najviac produktov celkovo na výstave.

dscf5178

dscf5265

dscf5256

Kategória Najlepší zvuk:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: TOMANEK Hi-end Boutique

V kategórii Najlepší obraz zvíťazilo opäť Bis Audio/ LOEWE, s celkovým počtom hlasov 371. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Floydcom, ktorý prezentoval projektor EPSON, s počtom hlasov 111. V tejto kategórii bolo najmenej produktov.

dscf5311

Kategória Najlepší obraz:

1. miesto: Bis Audio /Loewe

2. miesto: Floydcom /EPSON

V kategórii Najlepšia prezentácia do tretice zvíťazil vystavovateľ Bis Audio s celkovým počtom hlasov 408. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio s počtom hlasov 289 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Floydcom so 139 hlasmi.

dscf5307

dscf5297

Kategória Najlepšia prezentácia:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: Floydcom

Ako každý rok, najsilnejšia je vždy kategória Najlepší zvuk, kde môžu návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť.

Víťazom ale samozrejme aj všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za skvelé prezentácie ich produktov a značiek. Všetkým návštevníkom, ktorí prišli na Výstavu audio, video a domáce kino 2016 a riadne vyplnili Anketu na vstupenkách, tiež veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na budúci rok, už 12.ročník Výstavy audio, video, domáce kino!

Dovidenia a dopočutia priatelia!

dscf5173

Tiež vás môže zaujímať