Výsledky návštevníckej ankety Výstavy audio, video, domáce kino 2015

Už je to tu. Máme výsledky. Čo sa Vám najviac páčilo? Čo Vás najviac zaujalo? Bolo sa na čo pozerať a aj počúvať.

10.ročník Výstavy audio, video, domáce kino 2015 bol jeden z najlepších, čo sa týka počtu vystavovateľov. A tí si priniesli tie najlepšie zostavy a komponenty.

Aj v tomto roku bola súčasťou vstupeniek Anketa najlepší ZVUK, najlepší OBRAZ, najlepšia PREZENTÁCIA. A v nej ste určovali Vystavovateľa, niektorí aj značku produktu. Tak sme to všetko pekne spočítali. Vaše postrehy ako „pekné hostesky“ – na to sme si už zvykli a sme celkom radi, že niektorí vystavovatelia zaujmú aspoň takto 🙂 alebo aj týmto.

Pekné baby predsa patria na takúto výstavu.

AVDK 2015 vysledky ankety

V kategórii Najlepší zvuk zvíťazilo Bis Audio, s celkovým počtom hlasov 289. Hneď na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio, s počtom hlasov 237. A na treťom mieste sa umiestnil Ketos, s 209 hlasmi. V tejto kategórii je vždy najväčší pretlak, je to najviac produktov celkovo na výstave.

avdk 2015 bis audio

avdk 2015 bis audio il cremonese

avdk 2015 platan audio

avdk 2015 bittner ton meister

Kategória Najlepší zvuk:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: Ketos

V kategórii Najlepší obraz zvíťazilo opäť Bis Audio, so špičkovým kinom, s celkovým počtom hlasov 305. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Floydcom, ktorý prezentoval televízory značky SAMSUNG, s počtom hlasov 301 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ basys.net, ktorý prezentoval televízory Loewe, so 276 hlasmi.

AVDK 2015 kino

AVDK 2015 samsung web

avdk 2015 loewe

Kategória Najlepší obraz:

1. miesto: Bis Audio /domáce kino Sim2

2. miesto: FLOYDCOM /Samsung

3. miesto: basys.net /Loewe

V kategórii Najlepšia prezentácia do tretice zvíťazil vystavovateľ Bis Audio s celkovým počtom hlasov 336. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan audio s počtom hlasov 252 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Ketos so 201 hlasmi.

 avdk 2015 ketos avdk 2015 sonus faber avdk 2015 platan audio 2 AVDK 2015 samsung floydcom

Kategória Najlepšia prezentácia:

1. miesto: Bis Audio

2. miesto: Platan audio

3. miesto: Ketos

Ako každý rok, najsilnejšia je vždy kategória Najlepší zvuk, kde môžu návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť.

Víťazom ale samozrejme aj všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za skvelé prezentácie ich produktov a značiek. Všetkým návštevníkom, ktorí prišli na Výstavu audio, video a domáce kino 2015 a riadne vyplnili Anketu na vstupenkách, tiež veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na budúci rok, už 11.ročník Výstavy audio, video, domáce kino!

Dovidenia a dopočutia priatelia!

Tiež vás môže zaujímať