Výsledky návštevníckej ankety AUDIO, VIDEO a DOMÁCE KINO Košice 2014

Už je to tu. Máme výsledky. Čo sa Vám najviac páčilo? Čo Vás najviac zaujalo? Okrem pekných hostesiek to boli aj hrajúce exponáty.

vysledky ankety

Najlepší zvuk

V kategórii Najlepší zvuk zvíťazil najväčší vystavovateľ a zároveň hlavný partner výstavy Bis Audio, s celkovým počtom hlasov 125. Na druhom mieste sa umiestnili dvaja slovenskí vystavovatelia a zároveň výrobcovia, ktorí boli v jednej miestnosti, Canor a Stark s celkovým počtom hlasov 68. V tesnom závese, na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan Audio, s počtom hlasov 62. Košické hifi štúdio Kohut Audio získalo za svoj zvuk 43 hlasov.

Sumarizácia Kategória Najlepší zvuk:

1. miesto: Bis Audio
2. miesto: Canor a Stark
3. miesto: Platan Audio

bis audio mcintosh canor stark platan audio 3

Najlepší obraz

V kategórii Najlepší obraz s úplným prehľadom zvíťazilo Bis Audio, so svojim mega 3D kinom na obrovskom plátne, s perfektným obrazom a s TV značky SHARP, s celkovým počtom hlasov 268. Iné miesta ani nemá význam riešiť, keďže ostatní vystavovatelia sa orientovali prevažne na zvuk. Škoda.

bis audio kino bis audio sharp

Najlepšia prezentácia

V kategórii Najlepšia prezentácia zvíťazil opäť vystavovateľ Bis Audio s celkovým počtom hlasov 141. Na druhom mieste sa umiestnil vystavovateľ Platan Audio s počtom hlasov 66 a na treťom mieste sa umiestnil vystavovateľ Kohut Audio s 40 hlasmi. Canor so Starkom skončili v tejto kategórii na 4.mieste.

Sumarizácia Kategória Najlepšia prezentácia:

1. miesto: Bis Audio
2. miesto: Platan Audio
3. miesto: Kohut Audio

bis audio platan audio 4 kohut audio

Ako každý rok, najsilnejšia je vždy kategória Najlepší zvuk, kde môžu návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť. Ďakujeme za každý hlas. Na reakcie typu Najkrajšie a najlepšie sú hostesky, sme už zvyknutí, čo nás aj stále teší, že je sa na čo pozerať :-).

Víťazom ale samozrejme aj všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za skvelé prezentácie ich produktov a značiek. Všetkým návštevníkom, ktorí prišli na Výstavu audio, video a domáce kino Košice 2014 a riadne vyplnili Anketu na vstupenkách tiež veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na budúci rok AUDIO, VIDEO a DOMÁCE KINO Košice 2015.

Tiež vás môže zaujímať