V sále IDEAS vystaví spoločnosť FLOYDCOM hneď niekoľko zaujímavých noviniek.

S-UHD televízory SAMSUNG s 10-ročnou zárukou na Quantum Dot panel. SKYLINK rozbehol spoluprácu so Samsungom v predaji svojich služieb prostredníctvom svojho hybridného prijímača EVO-S.

ue75ks8002_1

Francúzska značka ADVANCE ACOUSTIC uvádza kompletne nový rad stereo komponentov.

x-i125_1

EPSON práve začína distribuovať nové projektory s 4K vylepšením a kontrastom 1 000 000:1 série 9300 a prvé kusy budú aj na výstave.

eh_tw9300_1

QUADRAL pripravil pre túto jeseň novú generáciu reproduktorov svojej prémiovej značky AURUM. Budete si môcť vypočuť model MONTAN 9.

montan-9-walnut_1

Nová séria špičkových AV receiverov YAMAHA AVENTAGE a aktívne reproduktory WX-010, WX-030 pre multiroom audio systémy s MusicCast ovládaním.

yamaha-rx-a3060

Pre fanúšikov multimediálnych prehrávačov (XDMC – KODI) pripravil Floydcom nový prístroj ZIDOO X9S s podporou 4K HDR.

zidoo-x9s_1

Už sa stalo samozrejmosťou, že aj kategória SMART svietidiel má svojho zástupcu na výstave Audio Video Kino 2016. Sú to nové produkty spoločnosti SENGLED, lídra v tejto oblasti. Uvidíte SNAP – LED žiarovku so zabudovanou Full HD kamerou, denným/nočným režimom, audio komunikáciou a jednoduchým ovládaním.

snap_800_1

SENGLED uvádza na trh LED žiarovku ELEMENT s možnosťou ovládania teploty svetla a SMART riadením cez protokol Zigbee. Týmto sa radí medzi produkty, ktoré môžete pripojiť do svojej inteligentnej domácnosti.

FLOYDCOM nájdete na výstave audio, video, domáce kino 2016 v hoteli SHERATON na 2 poschodí, v sále IDEAS.

Tiež vás môže zaujímať