Spoločnosť Ketos, hlavný partner výstavy Audio, Video a Domáce kino, uvedie reproduktory Q Acoustics 3020.

Q-Acoustics_3020

Reproduktory Q Acoustics 3020 získali hodnotenie 5/5 Grouptest Winner na Hi-Fi Choice!

Ako značka patria Q Acoustics k novším výrobcom kvalitných reproduktorov. Svoje meno si získali hlavne vďaka dobrému pomeru cena/kvalita. Ich nová séria 3000 sa môže pýšiť niekoľkými vylepšeniami. Oproti predošlej sérii 2000 bol vylepšený obal reproduktorov aj výhybka. Reproduktory taktiež získali zníženú rezonanciu a reproduktory vyzerajú lepšie aj z estetického hľadiska. Jediným negatívom, ktoré Hi-Fi Choice našlo bola pozícia konektorov, ktoré spôsobujú náročnejšiu pripojiteľnosť. 3020 sa skladá zo 125mm basov z aramidových vlákien a 25mm výšok.

Tieto reproduktory patrili medzi tie najmenšie v Hi-Fi Choice teste a redakciu si získali aj vďaka elegantnému prevedeniu a detailom, ktoré kombinovali zakrivené rohy skrinky a magnetické upevnenie mriežky, čím dotvárali moderný a čistý dizajn. Zvukovo sa Q Acoustics 3020 podarilo vyvážiť presnosť so zábavou a sebaistotou. Spracovanie hlasov a nástrojov je vynikajúce s nádherným priestorovým zvukom. Najprekvapivejším aspektom sú basy, ktoré znejú oveľa hlbšie než by sa z 64Hz frekvencie mohlo zdať. Hĺbky poskytujú impozantné množstvo detailov a textúr, a zároveň sa dobre integrujú do vyšších frekvencií. K tomu si pridajte zaistenú lokalizáciu zvuku a máte veľmi dobrý reproduktor, ktorý siaha vysoko nad svoju triedu.

QAcoustics-5.1 q-acoustics-3020 white Q-Acoustics_3020 Q acoustics_3020

Tieto unikátne reproduktory s grafitovým povrchom si môžete zákúpiť už za 279,-€. Za prémiový lesklý lak si priplatíte ďalších 90,- €.

Ketos nájdete v hoteli Crowne Plaza Bratislava, na prízemí vo foyer a na -1.poschodí v sále PARIS.

Ketos ponúka na všetky objednávky urobené na výstave zľavu až 12% (okrem produktov SONOS).

Tiež vás môže zaujímať