Slovenské premiéry na Výstave audio, video a domáce kino v expozícii DSI Slovakia

Ako každý rok, tak aj tento rok sme pre Vás pripravili v našej expozícii SLOVENSKÉ PREMIÉRY, tento raz máme pre Vás pripravených 6 premiér.

DSI SLOVAKIA sa stalo oficiálnym distribútorom ŠPORTOVÝCH SLÚCHADIEL YURBUDS, ktoré sú vyvinuté atlétmi pre športovcov a používajú technológiu TWISTLOCK™, čo Vám garantuje, že slúchadlá nevypadnú z Vašich uší počas športovania a zároveň sú samozrejme odolné voči potu a na výrobu bol použitý FLEXSOFT – zdravotnícky silikón, ktorý zabezpečí, že slúchadlá sa Vám budú nosiť pohodlne a bezbolestne.

Okrem športových slúchadiel Vám predstavíme nové prémiové bezdrôtové slúchadlá Harman/Kardon SOHO WIRELESS, ktoré vďaka Bluetooth s NFC poskytujú 100% nezávislosť, kompatibilitu so všetkými zariadeniami a slobodu pohybu. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov – koža a nerezový kov, čo zaručuje slúchadlám nadčasový elegantný dizajn a o kvalitné podaniu zvuku sa postarajú 30mm meniče vo všetkých frekvenciách. V prípade ak by sa Vaša baterka vybila, tak je k dispozícii kábel pre pasívne počúvanie.

Pre priaznivcov jednoduchosti, ale kvalitného zvuku budeme mať k dispozícii v expozícii na vypočutie nové JBL SOUNDBARY CINEMA SB350 a CINEMA BASE. Oba SOUNDBARY majú okrem analógového, digitálneho a HDMI vstupu k dispozícii Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie Vašej obľúbenej hudby z Vašich prenosných zariadení – telefóny a tablety.

Rendering - Omni 20 Black White back

Bezdrôtový svet ovláda naše domácnosti čím ďalej viac a značka Harman/Kardon Vám teraz prináša nové bezdrôtové multi-room HD home reproduktory z OMNI SÉRIES, ktoré Vám poskytnú bezdrôtové streamovanie hudby v HD audio štúdiovej kvalite, čo zabezpečí hudobný zážitok v najvyššej kvalite.

Klúčové funkcie Harman/Kardon OMNI SÉIRE:

– MULTI-ROOM – môžete počúvať rovnakú hudbu v každej izbe

– MULTI-STREAM HD AUDIO – môžete počúvať v každej miestnosti rozdielnu hudbu (z rozdielnych zariadení)

– APP CONTROL – kontrolujete Vašu hudbu v každej miestnosti cez tablet alebo telefón

– SPEAKER CONTROL – začnite multi-room streamovanie bez otvárania aplikácie

– SPOLUPRÁCA S OSTATNÝMI APLIKÁCIAMI – pracuje s väčšinou Vašich obľúbených aplikácii

– JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE – kompletná bezdrôtová inštalácia bez potreby káblov

– FULL HD AUDIO – poskytujú audiofilskú kvalitu bezdrôtovo

JBL_horizon_hero_BLK_upraveny

V každej domácnosti dnes nechýba budík a my máme teraz prevratný multimediálny reproduktor JBL HORIZON, ktorý poskytuje JBL kvalitu zvuku bezdrôtovo spolu s veľkými hodinami, rádiom a duálnym budíkom s podsvietením a ako bonus máte k dispozícii dva USB porty pre nabíjanie Vašich mobilných telefónov. Takže teraz Vás už môžu budiť Vaše obľúbené rádio stanice, alebo Vaše skladby.

Navštívte našu expozíciu na Výstave audio, video a domáce kino 18. – 19.októbra 2014, hotel Crowne Plaza Bratislava, 1.poschodie.

Tiež vás môže zaujímať