Sieťový filter TESLA Powercell 4 SE + power kábel Element Tungsten

Značka Synergistic Research (SR) z USA je novou veličinou na Slovenskom audio trhu. Sortiment produktov SR je tak rozsiahly, že štúdium produktov a jednotlivých technologií zaberie niekoľko mesiacov. Majiteľom a hlavným konštruktérom Synergistic Research je Ted Denney. Patrí do nekonvenčnej skupiny fyzikov a konštruktérov, zaoberajúcich sa komplexnými riešeniami signálu audio prenosu v elektrickom aj akustickom stave. Pre synergické riešenia ladenia audio techniky a akustiky vyvinuli SR v mnohých prípadoch svetové, inovatívne technológie, ako sú sieťové filtre série POWERCELL a TESLA, Acustic ART a HFT – Akustické rezonátory, MIG akustické podložky , aktívne absorpčné a tieniace dosky pod prístroje TRANQUILITY, ako prvý na svete v roku 1996 , aktívne tienenia GALILEO a ENIGMA ,so vzduchovým dielektrikom káblov a filtrov, laditeľné káble s Enigma Tuning obvodmi, atď.

Set, sieťový filter Tesla Powercell 4 SE s power káblom Element Tungsten

Filter je určený na filtráciu sieťového napájania pre audio prístroje. Odporúčanie výrobcu je pre pripojenie zdrojových komponentov, predzosilňovače, integrované a koncové zosilňovače menšej a strednej veľkosti, ktoré spľňa väčšina slovenských zostáv. Pre väčšie odbery s koncovými stupňami je určený TESLA POWERCELL 10SE MK II , al. GALILEO PC LE. S počtom 4 zásuviek v EU verzii, má dostatočnú pripojiteľnosť. Šasi s neveľkými (cca 20x15x10cm) rozmermi je netypické, z ohýbaného čierneho akrylu a neveľkou hmotnosťou. V cene 2750,- Eur je aj Power kábel Serie Elemnet vo verzii Tungsten s wolfrámovými vodičmi s aktívnym tienením a vymeniteľnými tromi Enigma obvodmi .Tie sú v tvare 4cm dlého a priemerom 1 cm valčeku – patrónu. Výmenou patrón na kábli zmeníte reálne zvukový charakter kábla aj vo zvukovom charaktere. Strieborný je presný /neutrálny/až analytický, čierny patron teplý/ guľatý/ farebný. Sivý je položený charakterom medzi nimi. Rozdiel je skutočný a nie v polohe „tuším“. Pri porovnávacích testoch Powercell 4 SE aj s káblom, svojou účinnosťou suverénne ďaleko za sebou nechal konkurenciu Isot.. Sigm.. z Anglicka a dokonca aj jeho výrazne drahšiu setru NOVu.

Synergistic  Research POWERCELL

Synergistic Research POWERCELL

Synergistic Research Powercel 4 SE má výrazne lepšiu separáciu nástrojov a vzdušnosť medzi nimi, zobrazenie v priestore, plnší a pritom prekreslenejší bas a širší dynamický rozsah. Prekvapenie z niekoľkonásobného porovnávania, aj vzhľadom na malý zabratý priestor a cenu, sú silným argumentom o výraznom technologickom náskoku pred konkurenciou.

Cena kompletu 2750,- Eur

Budete môcť vidieť a otestovať si to na vlastné uši na Výstave audio, video a domáce kino v Košiciach, 12.apríla, v hoteli DoubleTree by Hilton Košice, vystavovateľ Platan!

Tiež vás môže zaujímať