Reproduktory z USA – Legacy FOCUS SE

Legacy Focus SE  sú vizuálne pomerne  veľké reprosústavy, vďaka čomu sú schopné reprodukovať reálny signál až do 18Hz aj v miestnostiach  25 m2 a väčších. Konštrukcia  výhybiek obsahuje  patentované zapojenia „S riadenou vyžarovacou smerovou charakteristikou“ a „Fázovaním žiaričov v jednej časovej osi“ a niekoľko ďalších patentov. Basové a stredové  repro-šasi sú z vlastnej produkcie a dvojitý výškový speaker je zákazkový produkt. Výsledkom je veľmi citlivá reprosústava , so schopnosťou hrať s veľmi malými výkonmi a aj neadekvátne „lacnými“ zosilňovačmi ,aj za ¼ ceny sústav.

Zvuk je typický LEGACY = „Live character“ , plné dynamické rozlíšenie a  frekvenčný rozsah 18Hz až 30kHz +-2dB.

Excelentná úroveň neutrality , trojrozmerné a plastické zobrazenie priestoru  a „rozbalenie“ nielen audiofilských médií. LEGACY, doteraz  ťažko akceptovateľné  „staré“ , rockové, bluesové, jazzové  nahrávky  z 50tych, 60tych ,70tych rokov dostáva na tak vysokú úroveň, že sa stala pre posluch plne zrovnateľným merítkom so súčasnými audiofilskými nahrávkami. S reprosústavami LEGACY  je definícia  doby  vzniku nahrávky  artefaktom a nie handicapom. Cez svoju veľkosť sú schopné excelentne pracovať aj v malých a neupravených priestoroch (od 25 m2). FOCUS SE  za cenu 12650,-Euro,   dosahujú suverenitu dvoj až trojnásobne drahých konkurenčných značiek. A to s nedostižným akustickým prispôsobením a živelnou a zábavnou „Live“ reprodukciou.

Vaša hudobná  zbierka vstane z “ mŕtvych „ a zabudnutých šuplíkov.

Legacy_Focus_SE_rosewood_high_end_speaker_AMT_2-01-01_434_989

Všetci, ktorí sa v štúdiu k nim posadili, radikálne prehodnocovali svoje rebríčky zvuku a financií.  S Legacy pochopíte termíny hľbka basu , dynamika, holografické 3D zobrazenie  a zážitok z hudby. Legacy  nepitvajú nahrávky na fragmenty, oni vám  do obývačky dotiahnu rockovú kapelu, jazzové, alebo  komorné trio, folkového sólistu, či orchester …

Legacy FOCUS  SE budete môcť vidieť a hlavne počuť na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2014, 18. – 19.októbra 2014, v hoteli Austria Trend Hotel Bratislava, vystavovateľ Platan, 1.poschodie.

 

Tiež vás môže zaujímať