Reproduktory Legacy FOCUS SE (USA)

Legacy Focus SE sú vizuálne pomerne veľké reprosústavy . Konštrukcia výhybiek obsahuje patentované zapojenia „S riadenou vyžarovacou smerovou charakteristikou“ a „Fázovaním žiaričov v jednej časovej osi“ a niekoľko ďalších patentov. Basové a stredové repro-šasi sú z vlastnej produkcie a dvojitý výškový speaker je zákazkový produkt. Výsledkom je veľmi citlivá reprosústava , so schopnosťou hrať s veľmi malými výkonmi a aj neadekvátne „lacnými“ zosilňovačmi ,aj za ¼ ceny sústav.

Zvuk je typický LEGACY = „Live character“ ,nevídané dynamické rozlíšenie, plný frekvenčný rozsah, skutočne zodpovedajúci rozsahu 16Hz až 30kHz. Excelentná je miera neutrality , zobrazenia priestoru a „rozbaľovanie“ nielen audiofilských médií. LEGACY, doteraz ťažko akceptovateľné „staré“ , rockové, bluesové, jazzové nahrávky z 50tych, 60tych ,70tych rokov dostáva na tak vysokú úroveň, že sa stala pre posluch porovnateľná so súčasnou úrovňou. Definícia doby vzniku nahrávky je s LEGACY artefaktom a nie handicapom. Cez svoju veľkosť sú schopné excelentne pracovať aj v malých a neupravených priestoroch (od 25 m2).

Legacy FOCUS SE za cenu 12 650,-Euro, dosahujú suverenitu dvoj až trojnásobne drahého HighEndu. A to s nedostižným akustickým prispôsobením a živelnou a zábavnou „Live“ reprodukciou. Vaša hudobná zbierka vstane z“ mŕtvych „ a zabudnutých šuplíkov. Teraz pochopíte termíny hľbka basu , dynamika, pôžitok z hudby. Legacy nepitvajú nahrávky na fragmenty, oni vám do obývačky dotiahnu rockovú kapelu, jazzové, alebo komorné trio, folkového sólistu, či orchester …

Legacy Focus SE made in USA

Legacy Focus SE made in USA

4 pásma, 6 reproduktorov, 1x supervýška 2,5cm, Heil ribbon, 1x 8cm výška, Heil ribbon , 2×18 cm stredobas, Rohacell / silver Carbon ; 2x 30cm Bas repro, Aluminium , 4 Ohm, Citlivosť 95,4 dB, 16 Hz- 30kHz +-2 dB, Dop.

Výkon: 10-500 Watt
84 kg/kus
Rozmery 142x33x40 cm
Cena od 12650,- Eur

Reproduktory Legacy FOCUS SE budete môcť vidieť a otestovať na vlastné uši na Výstave audio, video a domáce kino v Košiciach, 12.apríla, v hoteli DoubleTree by Hilton Košice, vystavovateľ Platan!

Tiež vás môže zaujímať