Reproduktory ADAM AUDIO

Spoločnosť ADAM audio GmbH bola založená v marci 1999 v Berlíne. Na základe svojich bohatých skúseností na trhu štúdiových monitorov spoločnosť vstúpila aj na trh domáceho audia. Cieľ bol jednoznačný, reprodukcia hudby by mala byť čo najautentickejšia. Produkcia je zameraná na štyri skupiny: profesionálne štúdiá, multimediálne ozvučenie, domáce audio a domáce kino.

Multimediálne ozvučenie – prezentuje séria ARTIST – malé aktívne reproduktory s jedinečnou kvalitou použiteľné všade v úpravách čierneho alebo bieleho lesklého klavírneho laku. (ARTist 3, ARTist 5, ARTist 6, ARTist 6H a ARTist SUB).

Domáce audio – zastupuje séria Classic Mk3 a Tensor Mk2. Okrem vizuálnej elegancie, je samozrejmosťou použitie najnovšieho hi-tech materiálu a technológií. Vyrábajú sa v aktívnych a v pasívnych modifikáciách. (Classic Mk3:Compact,Center,Pencil,Colum,SW260 – Tensor Mk2: Gamma,Beta,Alpha

Domáce kino – séria GTC vysoko presný a mohutný zvuk. Sú to dizajnovo nenápadné pasívne reproduktory ktoré nesklamú pri akejkoľvek hlasitosti.
GTC: GTC55, GTC77, GTC 88 a GTC Sub.

adam-audio-artist-3

Príďte si ich vypočuť. Modely na Výstave audio, video a domáce kino Košice 2014: ARTist 3, GTC77, GTC88, Classic MK3 Pencil aktív

Vystavovateľ: Vox fidelitas s.r.o.
Hotel DoubleTree – 4. poschodie izba č.5

Tiež vás môže zaujímať