Projektor SIM2 CRYSTAL CUBE

Model CRYSTAL CUBE je vstupný model do sveta Sim2 projektorov, rozhodne ale by sme ho nenazvali „základný“. Snáď len cena, ktorá sa hýbe na úrovni väčšieho televízora pôsobí tak. V Sim2 si však dali záležať a preto je tento projektor zaujímavý z viacerých aspektov. Keď je zapnutý, tak prináša zážitok z luxusného domáceho kina, ktoré kombinuje výborne technologické vnútro a zovňajšok, či už obraz alebo samotný výzor projektora. A keď je vypnutý, vtedy je to elegantný doplnok do domácnosti a človek by si ani nepovšimol že sa jedná o projektor.

Sim2 Cube Crystal

Sim2 Cube Crystal

Pre produkty „Made in Italy“ je vždy dôležite zladiť fungovanie s vonkajším dizajnom, ktorý korešponduje s krajinou pôvodu.

Elegantný a výkonný

SIM2 CRYSTAL CUBE projektor dosahuje veľmi solídne technické parametre, pri zachovaní kompaktných rozmerov a už vyššie uvedeného elegantného výzoru. Z technických detailov je dobre spomenúť obrazovú technológiu DLP® , Full HD 1080p rozlíšenie (1920 x 1080 pixelov), čipy od Texas Instruments skombinované so špičkovým softwarom. Pre ostrý, čistý a prirodzený obraz. Samozrejme, 3D technológia, ktorou je Sim2 veľmi známa taktiež zahrnutá v „základnej“ výbave.

Štýlový

CRYSTAL CUBE robí jasné vyhlásenie svojim dizajnom. Faktor prekvapenia a zároveň očarenia z tejto kompaktnej krabičky a toho, čo všetko sa zároveň skrýva vo vnútri. Okrem toho tento kabinet je robený z kryštálového skla a s hranatým moderným dizajnom sa hodí do každého interiéru. Prevedenie v bielej a čiernej jasne signalizuje aj to, že sa dá prispôsobiť alebo kontrastovať v prostredí, kde sa nachádza.

Zelený

Projektor CRYSTAL CUBE je taktiež veľmi ohľaduplný k životnému prostrediu. Kryštálové sklo, ktoré sa používa je vyrobené z piesku a netoxických materiálov. A celý je kompletne recyklovateľný. S týmto projektorom od Sim2 sa aj spotrebná technika stáva ohľaduplná k životnému prostrediu, avšak zachováva si technickú aj estetickú stránku výrobku.

Zdroj: Bis Audio

Tiež vás môže zaujímať