Príď na Výstavu audio, video a domáce kino 2014 a vyhraj 4G smartfón Sony Xperia E3

Už tento víkend štartuje Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2014. Príďte si pre časopis TECHBOX, vyhrajte 4G smartfón Sony Xperia E3 a vyskúšajte si rýchlosti 4G siete od Orangeu.

Už 9. ročník výstavy HIGH END Slovakia s názvom Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2014 bude opäť nezabudnuteľným zážitkom. Budete si môcť vychutnať nádherný zvuk z high-end reproduktorov zahraničnej alebo domácej výroby, nebudú chýbať zosilňovače, high-end prehrávače, gramofóny, nové Ultra HD televízory či slúchadlá a rôzne multimediálne zariadenia. A samozrejme nebude chýbať ani stánok TECHBOX, kde si môžete vyskúšať, aká rýchla je 4G sieť Orangeu, ktorú si teraz môžete užívať bez príplatku už v 13 mestách na Slovensku! To však nie je všetko, môžete získať aktuálne číslo časopisu TECHBOX úplne zadarmo a navyše vyhrať nový 4G smartfón Sony Xperia E3 od Orangeu.

Vyskúšate si naživo, ako funguje 4G sieť Orangeu

Na stánku TECHBOX si budete môcť vyskúšať rýchlosti najmodernejšej mobilnej 4G siete Orangeu. Orange totiž pokrýva už 13 miest na Slovensku, kde si môžete užívať sieť 4. generácie (LTE) s teoretickými rýchlosťami až 150 Mbit/s pre sťahovanie dát a 50 Mbit/ pre odosielanie dát, alebo 73 Mbit/s pre sťahovanie dát a 20 Mbit/s pre odosielanie dát. Výhodou je, že prístup k 4G sieti Orangeu majú zákazníci dátových paušálov operátora, ale i predplatených kariet s dátami automaticky a bez príplatku.

Najmodernejšiu 4G sieť Orangeu si aktuálne môžete užívať v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, ale aj v Komárne, Martine, Nitre, Piešťanoch, Poprade, Prešove, Trenčíne, Trnave, Zvolene a v Žiline.Orange tak pokrýva približne 25% populácie Slovenska. Do konca roka však operátor plánuje pokryť celkovo až 24 miest, čo bude predstavovať približne 30% územia Slovenska. Ak ste v pokrytí 4G, na rýchle surfovanie vám stačí dátový program, 4G smartfón, ktorý operátor podporuje a taktiež funkčná SIM karta pre 4G.

Časopis TECHBOX zadarmo a veľká súťaž

Stánok TECHBOX určite nevynechajte. Nájdete ho v sále ROME – hotela Crowne Plaza v Bratislave. Zadarmo totiž môžete získať aj aktuálne číslo časopisu TECHBOX 9-10/2014 a nielen to. Počas výstavy bude v stánku TECHBOX prebiehať súťaž o vynikajúci 4G smartfón Sony Xperia E3, ktorý do súťaže venoval Orange. Stačí odpovedať na jedinú otázku a smartfón môže byť váš. Verejné losvanie výhercu prebehne už v nedeľu 19. októbra 2014 počas výstavy o 15.30 hod. Ak budete pri tom a vylosujeme vás, smartfón si môžete z výstavy rovno odniesť 🙂

techbox_vystava_3

Tak čo, tešíte sa? Redakcia TECHBOX, ORANGE, organizátori výstavy a ostatní vystavovatelia sa na vás tešia určite.

Tiež vás môže zaujímať