novinka – Štúdiové monitory KEF LS 50 WHITE

Limitovaná výroba ultimatívneho štúdiového  monitoru LS 50, ktorý zlučuje nielen pokročilé technológie z KEF vlajkovej lode Blade, ale tiež spája minulosť i budúcnosť  v prevedení , technike a dizajne a je už skladom i v bielom prevedení. Biele prevedenie KEF LS 50 dopĺňa už dávnejšie prevedenie vo vysoko lesklom čiernom laku. Faktom je, že model KEF LS 50 je silne bezkonkurenčný vo svojej kategórii  tak v parametroch, materiálnom i dizajnovom prevedení. Keďže sa  jedná o reproduktory v kategórii HiFi ideálne do malej obývačky, domáceho posluchového štúdia alebo pracovne, je zrejme najdôležitejšie i akustické podanie…To však presvedčí priaznivcov všetkých hudobných žánrov od opery až po rock.

Iste by výrobca nepriniesol na trh model i v atraktívnom bielom prevedení kombinované s modrými membránami, pokiaľ  by model KEF LS 50 nelámal rekordy v predajnosti na všetkých kontinentoch našej malej modrej planéty Zem a možno aj preto su membrány modré.  Množstvá recenzií „worldwide“ ako i množstvo ocenení z oblasti HiFi i dizajnu to len potvrdzujú, pridávaju sa i odborníci z EISA , What Hifi , Stereophile…

KEF LS 50 WHITE 1

Technické detaily nájdete na http://www.kef.com/html/en/showroom/flagship_hi-fi_series/LS50/overview/ pripadne na www.artaudio.sk.

 

Tiež vás môže zaujímať