Nová prémiová rada Loewe na Výstave audio, video a domáce kino 2015.

Loewe Reference 85 uhd wall

Loewe Reference 85 – luxus na prvý pohľad

Nadčasový design, špičkové technológie, bezkonkurenčná obrazová a zvuková kvalita sú benefitmi nemeckého výrobcu prémiového segmentu domácej zábavy Loewe. Sála London I bude miestom kde autorizovaní predajcovia Art Audiobasys.net odprezentujú novú generácia UHD televíznych prijímačov Loewe – Loewe Art, Loewe Connect a Loewe Reference.

Špičkový obraz

Ultra vysoký kontrast v kombinácii s antireflexným sklom zaručujú neuveriteľne ostrý obraz bez odrazov za denného svetla. I v najvyššom možnom rozlíšení 4K, Ultra High Definition (UHD), poskytuje nová generácia televízorov Loewe dokonale verný a prirodzený „life-like“ obraz s plynulým zobrazením pohybu. Loewe Reference zaručuje zobrazenie akéhokoľvek obsahu v najvyššej možnej kvalite a ponúka bohatý obraz plný prirodzených farieb a odtieňov.

Zvuk ako v skutočnom kine

Televízor dokáže i bez pripojeného systému domáceho kina ponúknuť veľmi dynamický zvuk a pocit prítomnosti ako v skutočnom kine. Priamo v televízore je integrovaný Soundbar zastúpený  s ôsmimi reproduktormi o zvukovom výkone 120 W. Režim Cinema Surround v kombinácii s unikátnymi vlastnosťami robia z Loewe Reference najvýkonnejší televízor aký kedy bol na trhu. Štandardnou súčasťou výbavy Reference je integrovaný Bluetooth Audio Streaming, vďaka ktorému je možné reprodukovať hudbu zo smartphonu či iného zdroja.

Sledovanie programov bez obmedzenia

K bežnej výbave patrí integrovaný harddisk o veľkosti 1TB a zdvojené vstupné jednotky, ktoré umožnia nezávislé súčasne nahrávanie iného programu, než ktorý chcete sledovať. Toto usporiadanie dokonca umožňuje reprodukciu v poradí tretieho programu na tablete, a to vďaka bezkáblovému streamovaniu, prirodzene všetko stále v kvalite 4K.

Prispôsobiteľný design, unikátne umiestnenie

Televízor je možné inštalovať na motoricky otočný podlahový podstavec, nástenný držiak, v prípade uhlopriečky 55″ tiež na stolný podstavec. Unikátné je solitérne umiestenie na otočnú zvislú tyč do priestoru. Televízor je tiež možné otáčať a sledovať v rozsahu 270°. Možnosťou je tiež využitie originálneho Loewe nábytku zľadeného s designom televízora. Predný kryt televízora je možné vymeniť za iný, výber je možný zo štyroch farebných odtieňov pre individualizáciu a zladenie s interiérom.

Loewe Reference 85 uhd Loewe Reference 85 content Diese Powerpoint-Guideline beschreibt:

Televízory novej rady Loewe Reference budú k dispozícii v troch veľkostiach, s uhlopriečkou 55″, 75″ a 85″ teda od 140 až do 216 cm.

Loewe Reference 85 nájdete u vystavovateľov Art Audio a Basys.net, v hoteli Crowne Plaza Bratislava, na -1.poschodí v sále LONDON I.