Notebook Expo 2O14, predajná výstava notebookov a spotrebnej elektroniky

  • NotebookEXPO-100
    výstava Notebook Expo
  • NotebookEXPO-114
  • NotebookEXPO-148

Nadšenci počítačovej a spotrebnej elektroniky si aj tento rok prídu na svoje. Redakcia PC REVUE pripravila už piaty ročník predajnej výstavy notebookov a spotrebnej elektroniky na Slovensku, ktorá nesie názov Notebook EXPO.

Na výstave sa predstavia všetci známi výrobcovia notebookov, ultrabookov, tabletov, notebookového príslušenstva, nebudú chýbať ani výrobcovia z oblasti spotrebnej elektroniky, softvéru, telekomunikácií a to všetko obohatia novinky z tohtoročnej výstavy CeBIT a CES. K dispozícii budú aj redaktori magazínu PC REVUE, ktorí radi poskytnú svoju odbornú pomoc a vyriešia technologické problémy návštevníkov v rôznych oblastiach.

Cieľom výstavy je priniesť najnovšie informácie všetkým návštevníkom, nielen čitateľom PC REVUE alebo nadšencom IT, ale aj širokej verejnosti. Notebook Expo chce priniesť do sveta informačných technológií ďalší rozmer a ukázať ich ľudskú tvár, hovoriť o technológiách s ľuďmi v bezprostrednom kontakte.

Veľkým lákadlom pre návštevníkov sú výnimočné akcie a ceny, ktoré mnohí výrobcovia ponúknu pri príležitosti tejto jedinej výstavy svojho druhu na Slovensku. Pripravený je aj bohatý sprievodný program. Výstava je spojená s prednáškami o novinkách, nových technológiách použitých v prenosných počítačoch, bezpečnosti, mobilnej komunikácii či iných populárnych témach. Predstavené budú horúce novinky, ktoré priniesli svetové výstavy počítačov a spotrebnej elektroniky v posledných mesiacoch. Nenechajte si ujsť túto unikátnu výstavu – už v sobotu, 12. apríla 2014 v novej budove fakulty informatiky, Slovenskej technickej univerzity na Ilkovičovej ulici.

 

www.notebookexpo.sk