Ketos si pre Vás pripravil na výstave zaujímavý program

Ketos je na trhu už 20 rokov a za toto obdobie sme preukázali svoju zrelosť a dospelosť. Dve dekády poctivej práce potvrdili našu pozíciu priekopníka kvalitnej hi-fi a high-end techniky na Slovensku. Od založenia v roku 1992 staviame na profesionálnom prístupe, špičkových službách a dlhodobom vzťahu so zákazníkmi. Orientujeme sa na kvalitu a náročných klientov. Popri produktoch strednej triedy so skvelým pomerom ceny a výkonu ponúkame aj exkluzívne modely najvyššej triedy.

Ketos ako partner výstavy AUDIO, VIDEO a DOMÁCE KINO 2014 pre vás pripravil tento rok hneď tri veľké expozície s rôznym zameraním. Konkrétne ide o expozíciu multimédia a nové spôsoby prehrávania hudby, ktorú nájdete na prízemí hneď naproti Plaza baru. Ďalšou expozíciou je domáce HiFi a slúchadlá, ktorá vás bude čakať pred sálou Paris a nebude chýbať ani špičková high-end zostava, ktorú nájdete priamo v sále Paris. Veľmi radi vás osobne privítame v naších expozíciach a preto sme pre vás pripravili aj súťaže o vstupenky na VIP otvárací večer ako aj o vstupenky na výstavu.

Popri známom portfóliu značiek a produktov vám tento rok prestavíme aj veľké množstvo noviniek. Môžete sa tešiť na:

– bezdrôtové systémy značky Bluesound

– nové bezdrôtové reprosústavy zo série Focus XD a XEO od spoločnosti DYNAUDIO

– špičkové zosilňovače od spoločnosti Octave

– šikovné a pritom elegantné slúchadlá značky Urbanista

– zvukovo svieže slúchadlá značky thinksound

– nové, kvalitnejšie a pri tom lahšie slúchadlá HE 400i a HE 560 od spoločnosti HiFiMAN

Budeme sa tešiť na vašu návštevu v priestoroch hotela Crowne Plaza Bratislava 18. a 19. októbra 2014 medzi 10:00 až 18:00.

Program expozície multimédia a nové spôsoby prehrávania hudby

(prízemie, oproti hotelovému baru)

Počas výstavných dní budete mať možnosť si vyskúšať bezdrôtové prehrávanie hudby v praxi. K dispozícií budú bezdrôtové reproduktory DYNAUDIO XEO 6, novinka DYNAUDIO XD 200, SONOS PLAY:1, SONOS PLAY:3, SONOS PLAY:5, SONOS SUB, bezdrôtový zdroj signálu s integrovaným zosilňovačom SONOS CONNECT:AMP zapojený s reproduktormi Q ACOUSTICS Concept 20 , bezdrôtové systémy s prehrávaním 24bit/192kHz hudby od výrobcu Bluesound

DYN_Xeo_family_white

Taktiež sa budete môcť zúčastniť súťaže o bezdrôtový reproduktor SONOS PLAY:1

Program expozície domáce HiFi a slúchadlá

(pred sálou Paris)

Na vyskúšanie budú k dispozícií slúchadlá HiFiMAN HE 300, novinka HiFiMAN HE 400i, novinka HiFiMAN HE 560, HiFiMAN HE 6, novinka NAD HP 50, novinka thinksound ON 1 monitor, zosilňovače HiFiMAN EF 5 a HiFiMAN EF 6 a vystavené novinky z Hifi komponentov z nášho portfólia zastupovaných výrobcov.

HiFiMAN HE560

Program expozície high-end zostáv

(sála Paris)

Počas výstavných dní budeme v sále Paris na high-end zostavách hrať hudbu nepretržite (10 minútová pauza po každých 20 minútach prehrávania hudby). Začíname 10:00 do 10:20, potom 10 minút pauza a pokračuje sa ďalšími polhodinami až do 18:00 hod.

octave V70SE

Výnimkou bude vyhradený čas v sobotu, 18. októbra 2014 od 14:00 do 15:00 kedy sa bude konať odborný technický seminár s praktickými zvukovými ukážkami a následnou diskusiou s majiteľom spoločnosti Octave Audio a skúseným konštruktérom high-end elektrónkových zosilňovačov Andreasom Hofmannom.

Tiež vás môže zaujímať