Gramofón TEAC TN-300

Gramofón TEAC TN-300

gramo teac

Zadržte dych. Klesá ihla. Užite si analóg tak, ako má byť.

TN-300 je analógový gramofón s osvedčeným remienkovým pohonom umožňujúci prehrávanie platní s 33 alebo 45 otáčkami za minútu. Manuálne ovládané priame ramienko v prefektnej povrchovej úprave vybavené anti skatingom zabezpečuje optimálne vedenie ihly v drážke. Elegantné šasi obsahuje MM korekčný predzosilňovač. Výstup je prepínateľný na priamy výstup z prenosky (Phono) alebo cez korekčný zosilňovač (Line), ktorý vám umožní pripojenie k zosilňovaču ktorý nie je vybavený Phono vstupom.

Cez USB výstup môžete prenášať hudbu z vinylových platní do počítača Mac alebo PC (48kHz/16 bit). Použitá prenoska Audio-Technica AT95E VM s eliptickým výbrusom hrotu vám umožní vychutnať si hudbu vo vysokej kvalite. Tanier s vysokou zotrvačnosťou je z hliníkového odliatku . Základňa gramofónu je z pevnej MDF dosky viacnásobne lakovaná pre dosiahnutie vysokého lesku. Na výber je 5 druhov povrchovej úpravy: čierna, biela, červená, dýha čerešňa a dýha svetlé drevo. TN-300 je ideálny gramofón pre každého milovníka hudby, od nových používateľov až po audiofilov, ktorí ocenia vysokú kvalitu zvuku a robustný, ale štýlový dizajn.

Gramofón TEAC TN-300 uvidíte a počujete na výstave AUIDO, VIDEO a DOMÁCE KINO Košice 2015, 11.apríla, vystavovateľ IBD Slovakia.

Tiež vás môže zaujímať