Výstava Audio Video Kino Bratislava 2018

Pred nami je už 13.ročník festivalu špičkovej spotrebnej elektroniky a domácej zábavy. Kto nesleduje najnovšie trendy v tejto oblasti? Veru málokto. Počas týchto 13 rokov si výstava našla veľa fanúšikov. Každý rok prichádzajú na trh nové produkty, ktoré majú prívlastok digitál, smart, stream, multiroom, high resolution. Aj napriek tomu všetkému ešte stále existujú výrobcovia a spotrebitelia, ktorí zostávajú, hlavne v oblasti zvuku, verní klasike – analógu.

A pre všetkých, pre priaznivcov najnovších hi-tech produktov ale aj pre fanúšikov klasického analógu, je určený výstava Audio Video Kino 2018.

Výstava Audio Video Kino 2018 bude 13. a 14. októbra 2018, v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava.

hotel_crowne-plaza_bratislava1

hotel Crowne Plaza Bratislava, výstava prebieha vo všetkých kongresových miestnostiach a foyer, celkovo na 3.poschodiach.

austria trend hotel

Austria Trend Hotel Bratislava, výstava prebieha na 1. poschodí, v 4 kongresových miestnostiach a na 2.poschodí v izbách.

Na festivale budú pre vás pripravené viaceré novinky.

TECHBOX zóna:

Špeciálna miestnosť určená rôznym gadgetom a technickým vychytávkam. Hlavným partnerom tejto zóny je exkluzívny časopis TECHBOX.

Produkty: smartfóny, drony, inteligentná domácnosť (smart gadgety, zásuvky, osvetlenie…), herné notebooky, mobilné aplikácie (platba mobilom), infotainment v automobiloch, robotické vysávače, elektrické kolobežky, fotoaparáty, smarthodinky, virtuálna realita.

HEADSET zóna:

Špeciálna miestnosť vyhradená iba slúchadlám. Každý vystavovateľ môže prispieť svojimi slúchadlami do tejto zóny, kde bude náš personál.

ACOUSTICS koncert:

Počas festivalu bude vo foyeri hotela živé hudobné vystúpenie.

Sledujte naše stránky, všetko postupne budeme zverejňovať.