Enigma High Fidelity Audio bude prezentovať na výstave predovšetkým „ZVUK“

Hlavná filozofia expozície bude predovšetkým zvuk.

Jeho odladenie voči novým priestorom bude v maximálnej možnej miere také, aby sme vás ním inšpirovali a zanechali čo najlepšie dojmy.

Ako býva zvykom, expozíciu chceme riešiť tak, aby sme vám priblížili naše portfólio produktov, z ktorých najlepšie budú „dynamicky“ prezentované.

Srdce výstavy bude zostava nemeckého výrobcu T+A HV série – hlavný zdroj signálu multiprehrávač MP 3000 HV, alternatívny analógový zdroj gramofón Thorens TD 2035 s ramienkom SME 309 a prenoskou Goldring Eroica, integrovaný zosilňovač PA 3000 HV na ktorý budú pripojené nové reproduktorové sústavy Focal model Sopra N°3, prepojený káblami Wireworld z modelovej série Eclipse 7. Alternatívne budú použité i reprosústavy z opačného konca modelovej série – Focal Sopra N°1 – i keď najmenšie, ale so špičkovým zvukom.

focal-sopra-n3-white

ta-mp-3000-hv

thorens-td-2035

Optimalizácia akustiky bude riešená akustickými prvkami portugalskej firmy Artnovion. Pre poslucháčov hľadajúcich kompaktné, ale kvalitné riešenie bude prezentovaná zostava v kombinácii multimediálny minisystém T+A Cala D v spojení s najmenším, stojanovým modelom reproduktorových sústav Focal – Aria 906.

ta-cala-d

 

V „statickej“ časti výstavy vystavíme množstvo ďalších produktov z ponuky nášho štúdia. Ozvučenie domáceho kina systémom Soundbar Focal Dimension, T+A prístroje série „R“, nový model ultrazvukovej práčky LP platní Vinyl Cleaner PRO od spoločnosti Audio Desk Systeme Gläss s praktickými ukážkami v prestávkach medzi audioprezentáciami. Tento rok môžete vidieť aj high-end projektory pre domáce kino od francúzskej firmy Cineversum, konkrétne model Blackwing a LED projektor CV20, i keď nie v prevádzke, na čo vo výstavnej miestnosti nie sú vhodné podmienky. Ich skutočný potenciál vám samozrejme radi predvedieme v našej predajni.

vinyl-cleaner-pro

Vystavovateľa Enigma High Fidelity Audio nájdete na výstave audio, video, domáce kino 2016 v hoteli SHERATON na 2 poschodí, v sále CONNECTIONS 2.

Tiež vás môže zaujímať