Elektrónkový zosilňovač A3, slovenský výrobok – Premiéra

Predstavujeme Vám náš elektrónkový Hi-End zosilňovač, ktorý je určený pre milovníkov hudby a kvalitného prednesu. Z počúvania hudby sa stane neobyčajný zážitok . Jeho cena ho robí dostupným širšiemu spektru ľudí a je vzhľadom ku kvalite bezkonkurenčná.”

RMC Popular

A3 – Elektrónkový zosilňovač pracuje v triede A, ktorá zaručuje reprodukciu bez prechodových skreslení vo zvuku. Výkon sme navrhli pre bežné používanie v domácom prostredí. Zariadenie má k dispozícii 4 audio vstupy. Možno k nemu pripojiť gramofón, CD prehrávač, prostredníctvom AUX vstupu ľubovoľné zariadenie (napr. počítač, tuner a pod.) a vďaka Bluetooth pripojeniu Vám umožní prehrávať hudbu priamo z Vášho smartfónu.

RMC Popular

Zosilňovač je osadený najpoužívanejšími elektrónkami EL84 a ECC83. Servis a poradenstvo sú samozrejmosťou. Nemusíte sa báť nízkeho výkonu. Garantujeme Vám, že tento výkon je dostatočný na domáce prostretie a bežne ho budete používať len na polovičnej hlasitosti. Veľký dôraz pri spracovaní sme kládli na použitie prírodných materiálov – kovu a masívneho dreva s možnosťou výberu dreviny. Jedná sa o jedinečný výrobok a každý kus je originál vyrábaný ručne, čo zaručujeme handmade certifikátom.

RMC Popular

Z tohto dôvodu je nutné si výrobok predobjednať, pričom dodacia lehota je maximálne 8 týždňov, zaručujeme však , že zosilňovač bol vyrobený práve pre VÁS. Uvádzacia cena zosilňovača je pre prvých 50 zákazníkov 599Eur.

Elektrónkový zosilňovač A3 budete môcť vidieť a hlavne počuť na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2014, 18. – 19.októbra 2014, v hoteli Austria Trend Hotel Bratislava, vystavovateľ RMC s.r.o., 3.poschodie.

Tiež vás môže zaujímať