DSI Slovakia bude na výstave prezentovať hlavne tieto novinky

JBL Arena Cinema-5-1_small

JBL ARENA SÉRIA

Reproduktory pre domáce kino a stereo

Vysokokvalitné viackanálové systémy reproduktorov pre domáce kino zvyčajne vyžadujú dostatok priestoru a adekvátnu finančnú investíciu. JBL Arena séria predstavuje cenovo dostupné reproduktory pre reproduktorový systém, ktorý umožní majiteľom AV prijímačov strednej triedy vybudovať impozantnú 5.1 zostavu  v medziach rozumného rozpočtu. Srdcom tejto zostavy sú stĺpové reproduktory Arena 180, ktoré možno ľahko umiestniť do akejkoľvek miestnosti a ich vyrovnaný zvuk zabezpečujú dva 178 mm vysoko výkonne stredobasové reproduktory, ktoré spolupracujú s dozadu prúdiacim basovým otvorom. Čisté a výkonné výšky produkuje 25 mm jemný kupolovitý výškový reproduktor. Pevná, rozšírená basová odozva je optimalizovaná pre fantastické počúvanie, či už pri filmoch, TV, hudbe alebo hre na hernej konzole. Reproduktorovú zostavu pre dokonalý zážitok z domáceho kina samozrejme dopĺňa centrálny reproduktor, zadné reproduktory a aktívny subwoofer. K dispozícii sú aj menšie stĺpové reproduktory ARENA 170. JBL Arena séria je k dispozícii v bielej alebo čiernej variante.  Séria Arena nadväzuje na slávny odkaz firmy JBL a je dostupná širokému okruhu milovníkov dobrého zvuku a jej kvalitu podporuje aj ocenenie EISA pre rok 2015/16.

MOC: od 899,- € pre reproduktorovú zostavu 5.1

Image - HD 3700 (Front View with Remote)

HARMAN/KARDON HD 3700

HI-FI CD prehrávač

HD 3700 je definitívna odpoveď na otázku počúvania kompaktných diskov v 21. storočí. Pomocou špičkového 24-bit/192 kHz Cirrus Logic® WM8740 digitálno-analógového prevodníka, dosahuje tento nový prehrávač diskov skutočnú zvukovú čistotu, poskytujúc jedinečný dynamický rozsah, ktorý eliminuje harmonické skreslenie. S jeho elegantným dizajnom a ovládačom zvuku, je HD 3700 ideálnou domácou zvukovou spoločnosťou pre stereo receivery Harman/Kardon HK 3700 a HK 3770. Spojením týchto komponentov získate skutočný hi-fi zážitok z počúvania CD. Okrem CD diskov, tento prehrávač podporuje širokú škálu doplnkových formátov vrátane CD-R a CD-RW a je vybavený USB vstupom, ktorý prehráva MP3 a WMA súbory. Diaľkový ovládač (dodávaný), umožňuje poslucháčom prechádzať možnosťami prehrávania s jedinečnou ľahkosťou.

MOC: 349,- €

akg

AKG K60NC

Prvotriedne slúchadlá potláčajúce hluk, určené pre cestovanie

Najnovší prírastok do rodiny „leteckých“ slúchadiel AKG obohatí váš svet zlúčením vynikajúcej kvality reprodukcie a aktívnym potlačením okolitého hluku, ktorý je najúčinnejším vo svojej triede a tým minimalizuje rušivé zvuky, s ktorými sa stretávame všade, od lietadiel až po vlaky.

Dávno preč je preto doba, kedy rámus z vášho okolia kazil váš hudobný pôžitok. AKG N60NC vydržia hrať na akumulátore až 30 hodín – a ak sa ponoríte do hudby ešte na dlhší čas, tak potom slúchadlá stále pracujú v pasívnom režime. Tieto neskutočne ľahké slúchadlá ponúkajú bezkonkurenčný zážitok z počúvania a vďaka hliníku, pamäťovej pene a koženým prvkom Vám prepožičajú pocit luxusu. AKG slúchadlá N60NC vďaka týmto vlastnostiam získali ocenenie EISA ako Najlepšie európske prenosné slúchadlá pre rok 2015/16“

MOC: 239,- €

jbl xtreme

JBL XTREME

Výkonný prenosný bezdrôtový reproduktor

Výkonný zvuk je teraz prenosný. JBL Xtreme je neprekonateľný prenosný Bluetooth bezdrôtový reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk začlenením štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných JBL basových meničov. Použitím masívnej dobíjateľnej 10.000 mAh Li-ion batérie, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania hudby a duálnych USB nabíjacích výstupov, tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať. Môžete veriť tomu, že JBL Xtreme prinesie vzrušenie všade tam, kde ho budete potrebovať – či už je to doma alebo vonku, na večierku pri bazéne alebo pri grilovaní na terase – s jeho textilným dizajnom odolným voči pofŕkaniu, ktorý je k dispozícii v čiernom, modrom alebo červenom prevedení. Zariadenie je taktiež vybavené reproduktorom potláčajúcim šum a ozveny, pre uskutočnenie čistých konferenčných hovorov. Plus je k dispozícií pripojenia JBL Connect, ktoré dokáže bezdrôtovo spojiť viacero JBL Connect vybavených reproduktorov dohromady, na posilnenie zážitku z počúvania. JBL XTREME vďaka týmto vlastnostiam získal ocenenie EISA ako Najlepší európsky prenosný reproduktor pre rok 2015/16“.

Tieto a kopec ďalších noviniek nájdete u vystavovateľa DSI Slovakia, v hoteli Crowne Plaza Bratislava, na 1. poschodí, v sále WARSAW.

Tiež vás môže zaujímať