Dotknite sa zvuku v nových priestoroch Bis Audio, už počas výstavy otvorené!

V Bis Audio stále hľadáme spôsoby, ako dokonalejšie sprostredkovať váš kontakt s najlepšou Hi-Fi a high-end technikou a zároveň vytvoriť pre túto „výmenu pozitívnej energie“ čo najlepšie prostredie. To spočíva nielen v špičkovej estetickej úprave predajných priestorov, ale aj vo vytvorení nevyhnutných akustických a iných fyzikálnych predpokladov pre optimálnu zvukovú odozvu. Keď veci zlepšujete, nevyhnutne časom narazíte na hranicu možného a ďalšie zdokonaľovanie už nefunguje evolučným spôsobom. Aj preto sme zvolili revolučnú premenu našej bratislavskej predajne. Akú?

Bez preháňania – pripravili sme pre vás najväčší a najprepracovanejší showroom s audio a videotechnikou high-end štandardu na Slovensku, ktorý nezaostáva ani za európskou a svetovou špičkou.

Aj kvantita má svoju kvalitu

Hoci rozľahlosť priestorov nemusí nič hovoriť o kvalite, v našom prípade nebolo zväčšenie predajnej plochy samoúčelné. Aby sme dokázali vytvoriť až deväť posluchových zón a tri samostatné produktové sekcie, jednoducho sme potrebovali nový priestor. Veľa priestoru. Preto sme k viac ako tristo metrom štvorcových súčasnej predajnej plochy pridali zhruba ďalších 250 m2. Nie je jednoduché zorientovať sa v rozľahlom vesmíre technológií a svetoznámych značiek. S podporou tímu našich odborníkov to však hravo zvládnete. Teraz o to ľahšie, že sa môžete sústrediť na skupiny príbuzných produktov v samostatných sekciách.

Zóna B&W Group sústreďuje techniku značiek Bower & Wilkins, Classé a Rotel. Ďalšou samostatnou časťou je sekcia Fine Sounds, v ktorej prezentujeme produkty tejto skupiny – Sonus faber, McIntosh, Audio Research a Wadia, no nájdete tam aj unikátne zosilňovače Devialet. V priestoroch pôvodnej predajne, ktorá tiež podstúpila výrazný redizajn, sme vytvorili tretiu sekciu Denon / Marantz. Tá však okrem produktov týchto dvoch japonských značiek zahŕňa aj portfólio Canton a Klipsch.

bis audio 1

Cieľom takejto priestorovej separácie nebolo fyzické oddelenie konkurujúcich si značiek, ale vytvorenie priestoru, kde môžete lepšie porovnávať porovnateľné a ľahšie sa orientovať v širokej ponuke. Lepšie možnosti na usporiadanie prepojovacích, sieťových a signálnych káblov a na rozmiestnenie nových bezdrôtových hudobných systémov vytvárajú predpoklady bezprostredného kontaktu s prezentovanými zariadeniami. Môžete sa pokochať nielen pohľadom (a posluchom), ale produkty, ktoré vás zaujmú, si pokojne môžete aj vyskúšať. Naše heslo „Dotknite sa zvuku!“ si pokojne premietnite aj do tejto materiálnej roviny.

Veľký počet značiek ešte znásobuje široký sortiment zariadení od predzosilňovačov, po domáce kiná a receivery, od slúchadiel, po luxusné high-end reproduktory a od Ultra-HD televíznych panelov, po videoprojektory. Ponúkame Hi-Fi riešenia pre tých, čo hľadajú výbornú kvalitu za príjemnú cenu, aj zostavy pre audiofilov, ktorí radi vlastnia a počúvajú výnimočné klenoty. Aby však všetky produkty a expozície mohli voľne dýchať, potrebujú dostatok miesta. Preto sme vytvorili priestory, kde „funguje“ spojenie medzi vami a hudbou, a kde sa budete zároveň cítiť ako priatelia, nie ako návštevníci predajne.

Najlepšie je vidieť, aj počuť

To známe klišé „lepšie raz vidieť, ako dvakrát počuť“ neplatí pri hodnotení audiotechniky. Tam platí skôr naopak. Hoci je krásny dizajn aj v tomto prípade vítaným, často dokonca žiaducim bonusom, vizuálne hodnotenie reproduktorov, alebo zosilňovačov málo napovie o ich skutočnom zvuku. Posluchové testy boli preto v našej predajni vždy samozrejmosťou. Po rekonštrukcii priestorov aj v tejto oblasti otvárame novú kapitolu histórie slovenského Hi-Fi.

Dokážete si predstaviť deväť posluchových priestorov na jednej adrese? U nás ich nájdete!

Vytvorili sme tri veľké, špičkovo akusticky tlmené a dizajnovo prepracované posluchové miestnosti, kde si môžete nerušene vychutnať zvuk, prípadne aj obraz prostredníctvom najkvalitnejšej techniky, aká je na trhu dostupná. Najväčšia z miestností má až 50 m2. Okrem toho sme vybudovali dve menšie, akusticky tlmené a izolované posluchové miestnosti a ďalšie štyri posluchové zóny rozptýlené v predajných priestoroch.

Sú lepšie analógové, alebo digitálne zosilňovače? Jedny, či druhé reproduktory? Absolútny verdikt neexistuje, moderné technológie sa však môžu snúbiť s tradíciou. Či sú to elektrónky vynikajúcich zosilňovačov McIntosh a Audio Research, analógové stupne v špičkových hybridných zosilňovačoch Devialet, alebo digitálne signálne procesory Wadia, cieľom je vždy dokonalý zvuk. U nás sa o ňom môžete presvedčiť na vlastné uši.

bis audio 3

Pohodlne sa usaďte v ktorejkoľvek posluchovej zóne a započúvajte sa, ako dokážu hrať výborné komponenty. Nepredávame „mačku vo vreci“. Naši odborníci vám vždy radi pomôžu a predvedú čokoľvek z nášho portfólia.

Počas výstavy „Audio, video a domáce kino“, ktorá sa koná 18. a 19. októbra v hoteli Crowne Plaza a v hoteli Austria Trend v Bratislave, vás v obnovenej a rozšírenej predajni radi privítame aj počas soboty a nedele, v čase od 10.00 do 16.00. Zastavte sa na dobrú kávu v high-end centre Bis Audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave a príďte sa potešiť. My sa na vás už tešíme a veríme, že sa vám nová tvár našich priestorov zapáči.

baner_predajna_17_10_14_rozklik

Tiež vás môže zaujímať