Dotknite sa zvuku v nových priestoroch Bis Audio. Tam musíte ísť!

Predaj špičkovej Hi-Fi techniky má mnohé parametre, ktorými sa líši od predaja „krabicových“ produktov audio-video. Jeden z lídrov slovenského high-endu, spoločnosť Bis Audio, takejto filozofii dobre rozumie a optimálne podmienky pre svojich zákazníkov poskytuje už od začiatkov svojho pôsobenia na trhu na prelome milénií. Audio a video technika kategórie high-end vyžaduje mnohé špecifiká, medzi iným aj adekvátny (re)prezentačný priestor. Dôvody pre to sú nielen estetické, ale aj praktické. Jeden z takýchto priestorov plný superlatívov nájdete na Vajnorskej ulici v Bratislave.

Bis Audio dokončilo rozsiahlu rekonštrukciu a rozšírenie svojej centrálnej predajne a showroomu v hlavnom meste.

Tím spoločnosti Bis Audio neustále hľadá spôsoby ako dokonalejšie sprostredkovať váš kontakt s najlepšou Hi-Fi a high-end technikou a zároveň vytvoriť pre túto „výmenu pozitívnej energie“ čo najlepšie prostredie. To spočíva nielen v špičkovej estetickej úprave predajných priestorov, ale aj vo vytvorení nevyhnutných akustických a iných fyzikálnych predpokladov pre optimálnu zvukovú odozvu. Odborníci zo spoločnosti Bis Audio pripravili pre Vás najväčší a najprepracovanejší showroom s audio- a videotechnikou high-end štandardu na Slovensku, ktorý nezaostáva ani za európskou a svetovou špičkou.

Aj kvantita má svoju kvalitu

Bis Audio v novej predajni vytvorilo celkovo až deväť posluchových zón a a tri samostatné produktové sekcie. K viac ako 300 m2 pôvodnej predajnej plochy teraz pribudlo zhruba ďalších 250 m2, čím sa plocha predajne prakticky zdvojnásobila. Nevzniklo však „letisko.“

bis audio 8

bis audio 6

bis audio 3

bis audio 9

bis audio 10

bis audio 4

V posluchových zónach sú steny a strop obložené špeciálnymi perforovanými obkladmi z dreva, práve na utlmenie stojatých akustických vĺn a odrazov. Tóny obľúbenej klasiky, alebo hoci temperamentné džezové skladby tak vyznejú vo svojej pravdivej kráse.

Cieľom takejto priestorovej separácie nebolo fyzické oddelenie konkurujúcich si značiek, ale vytvorenie priestoru, kde môžete lepšie porovnávať porovnateľné a ľahšie sa orientovať v širokej ponuke.

Môžete sa pokochať nielen pohľadom (a posluchom), ale produkty, ktoré vás zaujmú, si pokojne môžete aj vyskúšať. Heslo spoločnosti Bis Audio „Dotknite sa zvuku!“ si pokojne premietnite aj do tejto materiálnej roviny.

Najlepšie je vidieť aj počuť

Spoločnosť Bis Audio prináša tri veľké, špičkovo akusticky tlmené a dizajnovo prepracované posluchové miestnosti, kde si môžete nerušene vychutnať zvuk, prípadne aj obraz prostredníctvom najkvalitnejšej techniky, aká je na trhu dostupná. Najväčšia z miestností má až 50 m2. Okrem toho odborníci vybudovali dve menšie, akusticky tlmené a izolované posluchové miestnosti a ďalšie štyri posluchové zóny rozptýlené v predajných priestoroch.

bis audio 12

bis audio 5

bis audio 15

Nemusíte kupovať „mačku vo vreci“. V skutočnosti nemusíte vôbec nakupovať. Aj keď sa len zastavíte pokochať krásnou technikou a pozrieť sa na nové trendy, v Bis Audio budete podľa slov majiteľa firmy Nikolu Božinovského vždy vítaní. V týchto zmyslových výšinách nájdete potešenie a ochotných odborníkov, ktorí vám ukážu cestu v zložitých labyrintoch kvalitnej audio a video techniky.

Tak šup šup do Bis Audia!

Vajnorská 98/E, Bratislava (pri OC Polus)
Tel.: 02/444 626 70

Otváracie hodiny
Pondelok – Piatok: 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 14:00

Tiež vás môže zaujímať