Devialet Phantom – zvuk z ligy výnimočných, na Výstave audio, video a domáce kino 2015 v Bratislave

Devialet Phantom Kosice 2015

Ak rozmýšľate o prehrávaní hudobných súborov (nielen) z „multimediálnych hračiek“ modernej doby, všimnite si špičku multi-roomových riešení. High-endový reproduktor Devialet Phantom síce nie je určený do prírody, ale vďaka kompaktným rozmerom ponúka portabilitu aspoň doma. V schránke s oblým dizajnom s hmotnosťou 11 kg a rozmermi 253 x 255 x 343 mm sa ukrýva digitálno-analógový hybrid nabitý obdivuhodnou technológiou. Nekompromisná kvalita a invencia je súčasťou všetkých produktov francúzskej značky Devialet, ktorá si medzi audiofilmi získala meno už vďaka svojim hybridným zosilňovačom.

Kompaktný Devialet Phantom

napriek tomu prekvapí výnimočným zvukom a ťažko predstaviteľným výkonom. Model Phantom dodá 750 W a silnejší Silver Phantom až neuveriteľných 3000 W, pri rovnakom tvare. Ak sa v malom tele skrýva aj reproduktorový systém s takýmto výkonom, asi tušíte, že čosi je inak, než sme zvyknutí. Máte pravdu, Devialet je opäť jedinečný a dokazuje, že moderné technológie môžu posúvať latku za hranice tradičného chápania.

„Devialet je pre hudbu tým, čím je Tesla pre automobily – technologickou a emocionálnou revolúciou!” Tesla Motors France

Pri 3 kW výkonu pokryje Silver Phantom akustické pásmo od subbasových 16 Hz do najvyšších tónov s frekvenciou 25 kHz, to všetko s prakticky nulovým skreslením. Reproduktory Phantom využívajú technológie ako AHD (Analog/Digital Hybrid), SAM (Speaker Active Matching) a mnoho ďalších. Disponujú Wi-Fi konektivitou v pásme 2,4 GHz, aj 5 GHz, aj optikou, gigabitovým Ethernetom a PLC HomePlugAV s rýchlosťou 500 Mbit/s. Okrem hudby zo smartfónu, alebo PC a zdrojov pripojených cez optický vstup, môžete cez Devialet Phantom priamo streamovať hudobné služby ako Deezer, alebo Tidal.

Devialet Phantom

Pokiaľ sa vám máli výkon, alebo priestorový zvuk z jedného reproduktora, cez inteligentný hub DIALOG môžete pripojiť dva Phantomy pre rozšírené stereo, alebo viacero pre domáce kino. V multi-room konfigurácii však pomocou týchto reproduktorov ozvučíte až 24 zón a v „party mode“ aj celý dom. Devialet Phantom predstavuje skvelú kombináciu moderných technológii, excelentného dizajnu a zvuku najvyšších parametrov. Nie je len dobrou voľbou, ale hlavne príležitosťou získať technologický a dizajnérsky unikát. Devialet Phantom sa predáva za 1690 EUR, výkonnejší Silver Phantom môžete získať za 1990 EUR.

Devialet Phantom si môžete pozrieť a vypočuť v Bis Audio a samozrejme už bude dostupný aj pre širokú verejnosť 24. – 25. októbra na Výstave audio, video a domáce kino 2015 v Bratislave.

Tiež vás môže zaujímať