Vstupenky na Výstavu audio, video, domáce kino sú zlosovateľné! Môžete vyhrať hodnotné ceny.

Vstupenky na Výstavu audio, video a domáce kino Bratislava 2015 budú aj tento rok zlosovateľné a môžete si ich zakúpiť iba priamo na výstave, nie sú v predpredaji!

Cena 1-dňovej vstupenky je 5 €.
Cena 2-dňovej vstupenky je 7 €.

Každý platiaci návštevník tejto výstavy má možnosť vyplniť jednoduchú anketu, pozostávajúcu z 3 otázok:

1. Najlepší ZVUK – napísať názov vystavovateľa
2. Najlepší OBRAZ – napísať názov vystavovateľa
3. Najlepšia prezentácia – napísať názov vystavovateľa

Táto anketa je súčasťou vstupeniek. Po jej vyplnení treba túto časť vstupenky vhodiť do pripravenej „kocky“ označenej logom Výstavy.

Urna „kocka“ sa opäť bude nachádzať iba v hoteli Austria Trend Hotel Bratislava!

Po výstave bude prebiehať losovanie a Vy môžete vyhrať zaujímavé ceny. Už teraz vieme povedať, že prvou cenou bude Bluesound Vault, špičkový audiostreamer s nahrávaním a archiváciou vlastných CD, v hodnote 1.099,- Eur! Túto prvú cenu venuje hlavný partner Výstavy audio, video a domáce kino, spoločnosť Ketos.

1. cena Bluesound Vault

Špičkový audiostreamer s nahrávaním a archiváciou vlastných CD
Zálohuje. Ukladá. Streamuje. Zvládne všetko.

Bluesound Vault

Bluesound Vault je moderné zariadenie určené na zálohovanie a prehrávanie Vašej zbierky CD nosičov, ktorú ukladá vo formáte FLAC, WAV alebo MP3 na vstavaný 2TB harddisk. Zároveň prehráva internetové rádiá a hudobné služby z celého sveta. Okrem klasických hudobných formátov prehrá aj skladby vo vysokom rozlíšení a to až do 24 bit/192 kHz. Nastavenie a ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne vďaka aplikácii nainštalovanej vo Vašom dotykovom zariadení s operačným systémom iOS, Android alebo Kindle Fire. Rovnaká aplikácia je k dispozícii aj pre stolné počítače s operačným systémom OS X a Windows. Vault je dostupný v bielej a čiernej farbe vo vysokom lesku.

Hodnota ceny: 1 099.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Ketos, hlavný partner výstavy

2. cena Prenosný hudobný prehrávač Astel&Kern AK100

Dokonalý prenosný Hi-Fi audio systém, D/A prevodník Wolfson WM8740, podpora WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, 192 kHz/24bit, bluetooth, 32GB + 2x microSDHC slot, batéria 2000mAh.

Astel&Kern AK100

Hodnota ceny: 499.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Bis Audio, partner výstavy

3. cena Prenosný reproduktor JBL XTREME RED

JBL Xtreme je neprekonateľný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý bez námahy poskytuje ohromujúci, výkonný stereo zvuk začlenením štyroch aktívnych prevodníkov a dvoch viditeľných JBL basových meničov. Použitím masívnej dobíjateľnej 10,000 mAh Li-ion batérie, ktorá podporuje až 15 hodín prehrávania a duálnych USB nabíjacích výstupov, tento reproduktor jednoducho zachová vašu hudbu a vaše zariadenia v činnosti tak dlho, ako to len budete potrebovať.

jbl xtreme

Hotnoda ceny: 279.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

4. cena Aktívne reproduktory Focal XS Book Wireless

XS Book Wireless je stereo systém k počítaču, skutočné mini-monitory, vybavené meničmi spoločnosti Focal. Sú schopné odhaliť bohatstvo a dynamiku zvuku vašej multimediálnej zábavy. Vďaka svojej integrovanej bezdrôtovej technológii Bluetooth-APTX môžete počúvať hudbu aj bez pripájania káblov.

focal-xs-book

Hodnota ceny: 249.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Enigma High Fidelity Audio, partner výstavy

5. cena Slúchadlá AKG N60NC

Nepočúvajte zlo. Slúchadlá AKG N60NC doručujú Grammy ocenený AKG vynikajúci zvuk a zároveň využívajú najlepšie aktívne potlačenie hluku vo svojej triede, na minimalizovanie rušivých zvukov, s ktorými sa stretávame všade, od lietadiel až po vlaky. Tento nový člen leteckej zostavy bude obohacovať váš svet nepretržite prostredníctvom až 30 hodín životnosti batérie.

akg

Hotnoda ceny: 239.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

6. cena Slúchadlá Focal Sphear

Úplne nový model Sphear rúca konvencie a dokazuje, že Hi-Fi slúchadlá do uší môžu byť používané aj počas mnohých hodín bez náznaku nepohodlia. Vďaka bezkonkurenčnej výkonnosti vo svojej cenovej triede sú Sphear jedny z najvydarenejších a najpohodlnejších slúchadiel, ktoré poskytnú maximum detailov z vašej hudby, kdekoľvek ste. Súčasťou balenia je rozsiahle príslušenstvo, vrátanie niekoľkých sád pamäťových pien a silikónových vložiek rôznych veľkostí.

focal-sphear

Hotnoda ceny: 129.00 EUR s DPH
Cenu venuje: Enigma High Fidelity Audio, partner výstavy

7. cena Prenosný reproduktor JBL FLIP3 BLUE

Spoločník na všetky účely a do každého počasia. Flip 3 od spoločnosti JBL je ďalšou generáciou ocenenej série Flip; ide o komplexný prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý prináša prekvapivo výkonný, miestnosť zapĺňajúci stereo zvuk kdekoľvek. Tento mimoriadne kompaktný reproduktor, je napájaný 3000 mAh dobíjateľnou Li-ion batériou, ktorá poskytuje 10 hodín nepretržitého prehrávania vysoko kvalitného stereo zvuku.

jbl flip

Hotnoda ceny: 129.00 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

8. cena Reproduktor JBL GO ORANGE

Riešenie reproduktora all-in-one, GO zdieľa hudbu cez Bluetooth zo smartfónov a tabletov, je napájaný nabíjateľnou batériou s časom prehrávania až 5 hodín.

jbl go

Hotnoda ceny: 29,99 EUR s DPH
Cenu venuje: DSI Slovakia, partner výstavy

A nezabudnite prísť!

Výstava audio, video a domáce kino bude 24. a 25. októbra 2015, v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava.

Tiež vás môže zaujímať