CANOR: Výstava audio, video a domáce kino Košice 2014

Jarná výstava na východe Slovenska je pre nás radosťou a takmer domácim prostredím. Druhý ročník Košickej výstavy bude pre Canor pokračovaním úspešného roka 2013, kde sme si z Košíc odniesli prvé miesto v kategórii najlepší zvuk. Ročník 2014 sa bude niesť v podobnom duchu a náš showroom nájdete v rovnakej miestnosti hotela DoubleTree by Hilton Košice – sála Mozart, na prvom poschodí. Návštevníkom bude prezentované takmer celé naše portfólio produktov, kde do pozornosti dávam jeden z našich najnovších výrobkov Canor CD 1.10 , ktorý ponúka výhody pohodlného prehrávania Vašej digitálnej audio knižnice, pričom ani Vaša zbierka CD nosičov nezapadne prachom a to všetko pri bezkompromisnom elektrónkovom zvukovom výstupe a modernom dizajne. Ide o elektrónkový prehrávač CD diskov vybavený DA prevodníkom s podporou prehrávania audio súborov vo vysokom rozlíšení až 24bit/192Khz. Nezanedbateľná je aj podpora prehrávania vysokokvalitných súborov DSD 2,8MHz a 5,6MHz ako aj 3,07MHz a 6,14MHz. Základom CD prehrávača je prvotriedna a tichá CD mechanika s ložiskovým pohonom vysúvania diskov, na každý kanál nezávislý špičkový 24/192 prevodník, prehľadný maticový displej , USB vstup a digitálny koaxiálny a optický vstup/výstup.

Canor TP134

Canor TP134

Ďalší z rady produktov prezentovaných na výstave bude elektrónkový integrovaný zosilňovač TP134 osadený výstupnými elektrónkami EL34 v ultralineárnom zapojení. Ako u všetkých produktov firmy Canor, aj tu bola pri návrhu a výrobe plošného spoja použitá naša technológia CMT ™ – jedinečná úprava DPS formou frézovania, ktorá vo vysokej miere prispieva k zlepšovaniu dielektrických vlastností DPS.

TP134 zbiera ocenenia v recenziách po celom svete, aktuálne je ocenená renomovaným anglickým hi-fi magazínom HI-FInews ako víťaz porovnávacieho testu medzi konkurenčnými výrobcami, v cenovej kategórii cca 2000€ až 3900€. Túto recenziu, z ktorej sme si odniesli ocenenie „Outstanding Product“ ako aj mnoho ďalšich ponúkneme k nahliadnutiu priamo počas výstavy.

canor _ TP134award_01canor _ TP134award_03canor _ TP134award_02

Showroom Canor bude v Košiciach plný dobrej muziky a kvalitných slovenských produktov. Vaše prípadné otázky s radosťou zodpovieme priamo na mieste výstavy, alebo na našom webe (www.canor-audio.com), poprípade na FACEBOOKu.

Tešíme sa na Vás dňa 12. Apríla 2014 v hoteli Double Tree by Hilton Košice , sála Mozart. Team Canor

Tiež vás môže zaujímať