CABASSE Pacific 3 SA a BOSE Lifestyle SoundTouch 535

CABASSE Pacific 3 SA repro

CABASSE Pacific 3 SA      

Poloaktívna 3-pásmová podlahová reprosústava – delikatesa z dielne francúzskej spoločnosti Cabasse.  Zabudované zosilňovače s reguláciou úrovne hlasitosti pre spodné pásmo umožňujú výrazne zvýšiť kvalitu zvuku, tieto reproduktory je tak možné umiestniť a využívať aj v akusticky zložitých – moderných interiéroch. Dva 8´basové reproduktory sú v konfigurácií  D´Appolito symetricky usporiadané okolo 2-pásmového koaxiálneho reproduktoru BC17 Ten zabezpečuje bodové vyžarovanie stredových a výškových frekvencií – tzv. Spatially Coherent System (SCS). Takéto vzájomné usporiadanie meničov zaisťuje takmer dokonalé podanie zvukového priestoru. Výsledkom celkového zvukového prejavu je “Live sound emotions”- zámer, ktorý sa konštruktéri značky Cabasse snažia už desiatky rokov napĺňať. Reprosústavy PACIFIC 3SA sú v ponuke v exkluzívnom prevedení čierny a biely piano lak.

BOSE Lifestyle SoundTouch 535

BOSE®Lifestyle® SoundTouch® 535

5.1 systém domácej zábavy Bose® Lifestyle® v sebe spája najmodernejšie  technológie, jednoduchosť, univerzálnosť a eleganciu. Systém obsahuje 5 reproduktorov Jewel Cube®, basový modul Acoustimass® a ovládaciu konzolu s integrovaným AM/FM tunerom. Bose technológia Unify® umožňuje pripojenie až 6 HD zariadení, ktoré budete ovládať jedným univerzálnym RF ovládačom. SoundTouch® Wi-Fi adaptér umožní ľahko si vychutnať internetové rádia, hudobné on-line služby, hudbu uloženú na domácej sieti či  pripojenie Bluetooth® zariadení. Ku komfortu používania prispieva aj 6 hudobných presetov pre priamu hudobnú voľbu. Ak chcete jeden kompaktný a výkonný systém domácej zábavy, nehľadajte už nič iné.

CABASSE Pacific a BOSE Lifestyle SoundTouch nájdete u vystavovateľa basys.net, v hoteli Crowne Plaza Bratislava, na -1. poschodí, v sále London I.

Tiež vás môže zaujímať