Bis Audio, hlavný partner výstavy, vás privíta hneď v 3 miestnostiach

Bis Audio je najväčším vystavovateľom 11 – teho ročníka výstavy audio, video, domáce kino 2016. Patrične sa na to chalani pripravili, a Vy budete môcť vidieť a hlavne počuť tieto novinky.

Klipsch Klipschorn 70th Anniversary

70th Anniversary Klipschorn je limitovaná verzia. Vyrobených je iba 70 párov reproduktorov. A jeden pár bude na Slovensku, na našej výstave. Jedná sa  o vylepšenú verziu klasického Klipschorn. Je to 3-pásmovy reproduktor, prevedenie je z Austrálskeho orechu. Vyrobený ručne v USA.

klipsch-klipschorn-70th-anniversary-pair

B&W 800 D3

Najnovšie generácia najvyššieho modelu reproduktorov Bowers&Wilkins rady 800. Označenie D3 naznačuje diamantový výškový reproduktor. Je to ukážka zozbieraných skúsenosti 50 rokov výroby reproduktorov tohto výrobcu.

bw-800-d3-white

Audio Research Foundation Series

Nová rada od Audio Research. Táto rada je dostupnejšia ako všetko doteraz, avšak zachováva filozofiu Audio Research – ručná výroba, elektrónky a samozrejme dôraz na špičkový zvuk. Táto rada ma 3 modely:

LS28 – flexibilný a intuitívny predzosilňovač
PH9 – phono predzosilňovač, výborná kombináciu ku hociktorému gramofónu na trhu
DAC9 – digitálno – analógový prevodník slúži na spojenie digitálnych zdrojov (5 rôzných vstupov na USB, RCA, BNC, AES/EBU a Toslink) s analógovými.
Koncový zosilňovač? Na ceste. Možno aj na výstave. Necháme sa prekvapiť!

audio-research-foundation-series

Devialet Phantom Gold

Extrémny Phantom, 8x výkonnejší ako štandardný biely Phantom (4500W namiesto 750W). Všetky výhody Phantom alebo Silver Phantom a k tomu titánový výškový reproduktor, vylepšenú technológiu AHD a boky z ružového zlata. A výkon. Veľa výkonu.

devialet-phantom-gold-pair

McIntosh – novinky

C2600 – úplne nový predzosilňovač
MP100 – phono predzosilňovač, prvý výhradne gramofónový predzosilňovač, ktorý ma ešte aj rozmery prispôsobené tomu, aby nezavadzal gramofónom (29x10x43cm)

mcintosh-mp100-front

Loewe Bild 7

Loewe prináša nové názvy, ktoré zjednodušia život zákazníkom a zároveň príjimajú ich vlastný nemecký spôsob rozmýšľania, ako u automobiliek. Bild = obraz, 7 – úroveň. V tejto chvíli 7-mička bude tá najvyššia rada, podobne ako u jedného výrobcu aut.

loewe-bild-7-audio-video

Sonus Faber Homage line

Kompletne nová rada modelov Amati, Guarneri a Vox. Očakávame špičkový dizajn a veľa ručnej práce ako aj najmodernejšie technologické postupy.

sonus-faber-amati-homage

Vystavovateľa Bis Audio nájdete na výstave audio, video, domáce kino 2016 v hoteli SHERATON na 2 poschodí, v sále BALLROOM 2, foyer, izby č. 218 a 219.

Tiež vás môže zaujímať