Bis Audio, hlavný partner Výstavy audio, video a domáce kino 2014 bude prezentovať…

Na výstave High End Slovakia je Bis Audio tradične najväčším vystavovateľom a ponúka veľa noviniek a premiér pre moderných ako aj tradičných fanúšikov hi-fi

– úplne nové reproduktory Sonus Faber Lilium

– MCINTOSH MC2KW po prvykrát na Slovensku.

– Devialet už aj so softwar-om SAM prezentovaným iba v Mníchove po prvykrát

– HEOS by Denon- systéme pre multiroom.

– Premiéra novej rady CM od B&W

Zachované zostanú aj miestnosti v ktorých sa nachádzame, teda Vienna, Budapest a Prague, v hoteli Crowne Plaza Bratislava.

Takže čo Vás čaká a neminie?

Miestnosť Budapešť

Devialet 400

devialet-400

Devialet 400

– s funkciou SAM. Bude ju možne perfektne overiť a ukázať na dvoch totálne odlišných reproduktoroch – BW 802 ako aj na elektrostatoch od Martin Logan- u (model Ethos).

2 rôzne zdroje hudby

– zdroje hudby budú 2 protipóly: Klasický gramofón ako aj moderný PC zdroj, avšak hviezdou bude v každom prípade dlho ospevovaný Devialet.

Miestnosť Prague

Kinosála s projektorom SIM2 Crystal Cube

Sim2 Cube Crystal

Sim2 Cube Crystal

– každý rok je domáce kino, v ktorom je projektor od Sim2 hlavným video aktérom. Tentokrát to bude model Crystal Cube. Jedná sa o cenovo najdostupnejší model avšak, uvidíte, že obsahuje všetko potrebné na špičkové kino(3D, Full HD 1920×1080, HDMI vstup, USB vstup…)

Reproduktory CM S2 od Bowers&Wilkins

– úplne nová generácia CM S2 od Bowers&Wilkins a Marantz AV receiver s Blu-rayom.
– nezabudnuteľný kino zážitok v cene lístka.

Miestnosť Vienna

Reproduktory Sonus Faber Lillium a McIntosh MC2KW

Sonus Faber Lillium

Sonus Faber Lillium

– aj napriek tomu, že zákazníci výstavy High End Slovakia si radi postoja v rade na už spomenuté domáce kino, hlavné hviezdy výstavy uvidíte v tejto  najväčšej miestnosti. Bude tam aj najväčšie lákadlo výstavy a zároveň hviezda z plágatu Sonus Faber Lillium. K tomu bude aj kompletná zostava od McIntosh so svojou vlajkovou loďou MC2KW.

Veteráni od Marantz a Technics

– v tejto miestnosti budú od prezentovane aj zostavy veteránov od Marantz-u a Technics-u z konca 70tých rokov minulého storočia. Samozrejme, prezentovať ich bude osobne odborník na ne a zberateľ, ktorého meno sa dozviete až na samotnej výstave.

Určite treba prísť a dokonale si vychutnať atmosféru, vystavovateľ Bis Audio, 18. – 19.október 2014, hotel Crowne Plaza Bratislava, prízemie.

baner_vystava_17_10_14_rozklik

Tiež vás môže zaujímať