BEETHOVEN Concert Grand, reproduktory od Vienna Acoustics, na výstave v Košiciach

Rozsah, energia a veľkosť reprezentuje meno tohto modelu. Ako pri všetkých modeloch Grand Série, aj tu je vybrané meno skladateľa na základe určitých stupňov zložitosti a sily výkonu pre ktoré sú tak známi. Termín Concert Grand, rovnako ako klavír s rovnakým názvom, odkazuje sa na ich schopnosť dodávať úroveň výkonu veľkých koncertných siení a hudobných miestností. Nový 3 pásmový Concert Grand ponúka ďaleko viac ako len energiu a rozlíšenie. Skúsený poslucháč bude cítiť zrozumiteľnosť a priezračnosť nanajvýš dôležitých stredných kmitočtov kde majú prakticky všetky nástroje svoj tónický pôvod. Jedná sa o skutočne mimoriadny produkt, ktorý prevýši vaše očakávania.

Beethoven_Concert_Grand_Piano 3  Beethoven_Concert_Grand_Piano 6

Všetky reprosústavy a každý vyrobený pár sú zladené vo veľmi prísnej tolerancii s maximálnou odchýlkou 0,5 dB od referenčných reprosústav navrhnutých Vienna Acoustics týmom. Nádherné, ručne spracované prírodné dyhy dokresľujú celkovú estetiku Vienna Acoustics. Grand Séria ponúka nasledujúci výber, ktorý doplní akýkoľvek interiér: Klavírny lak čierny / biely, čerešňa a ružové drevo.

Váha: 65,3 kg / pár
Rozmery (ŠxVxH): 190 x 1085 x 400 mm
Cena: 4 690€ / pár

Recenzie a ocenenia

« Beethoven Concert Grand má všetky potrebné predpoklady najvyššieho modelu Concert Grand série. Ich elegancia a muzikálnosť vysoko prevyšujú ich katalógovú cenu ktorá je veľmi nízka vzhľadom na vynikajúcu kvalitu konštrukcie a použitia drahých komponentov. Sú veľmi transparentné a bezodkladne odhalia vlastnosti a kvalitu pripojenej elektroniky. Každý kto hľadá vyvážené a všestranné reprosústavy, ktoré dokážu vyjadriť vplyv a nehu klasickej hudby alebo naživo prezentovať rockovú hudbu a zároveň chce relaxovať zistí, že reprosústavy Vienna Acoustics Beethoven sú miestom bez návratu. »

Fedelta del Suono, Italy

« Dokonalé spracovanie a elegantný dizajn by mal presvedčiť aj tých potenciálnych zákazníkov, ktorí chcú skôr menšie reprosústavy. Neveríte ?: Počúvajte! Beethoven Concert Grand má okúzľujúce stredné pásmo, rozsiahly trojrozmerný priestorový obraz, autoritatívne úplne presné basy a vynikajúce rozlíšenie. »

av magazin.de

Reproduktory BEETHOVEN Concert Grand budete môcť vidieť a otestovať na vlastné uši na Výstave audio, video a domáce kino v Košiciach, 12.apríla, v hoteli DoubleTree by Hilton Košice, vystavovateľ Kohut audio!

Tiež vás môže zaujímať