AUDIOLAB Q-DAC a M-PWR

Audiolab po úspešnom modely M-DAC víťaz EISA 2012-2013 prichádza lacnejšou variantou Q-DAC. Úspory sa týkajú celého prístroja pri snahe zachovať kvalitu zvukového prednesu a popritom sa podobať M-DACu. Cena produktu je zhruba o 300,-EUR lacnejšia ako veľkého brata. Je určený pre zákazníkov, ktorí vyžadujú kvalitu, no sú schopní urobiť aj určité ústupky (napr. absencia diaľkového ovládača, absencia XLR výstupov,).

Ponúka funkcie napr. digitálneho filtrovania v siedmich variantoch ktoré neponúkajú ani niektoré drahšie modely. S týmito filtrami sa teda pohrať a nastaviť si to čo Vám lahodí. Q-DAC nie je len DAC ale aj slúchadlový zosilňovač a predzosilňovač. Na zadnej strane sa nachádza trojica digitálnych vstupov (USB,optika a coax). Na čelnom panely je dvojriadkový display, voľba menu, ovládanie hlasitosti, selektor vstupov a výstupov, vypínač a slúchadlový výstup. Q-DAC pracuje s čipom ESS Sabre32, 9016, ktorý podporuje dokonca prehrávanie aj DSD. Cez coax a USB prehráte nahrávky 192kHz/24 bit, ale cez optiku ste limitovaný na 96kHz/24bit.

M-PWR je malý ale kvalitný stereo koncový zosilňovač s výkonom 40W/8ohm alebo 60W/4ohm na kanál. Vstup si môžete zvoliť RCA alebo XLR. M-PWR je príjemná alternatíva pre Q-DAC ale aj pre drahšie komponenty ako M-DAC alebo 8200CDQ.

QDAC-MPWR-Pack-Audiolab_Black_1  QDAC-MPWR-Pack-Audiolab_Black_5

 

Vystavované modely na Výstave audio, video a domáce kino Košice 2014: Q-DAC, M-PWR, 8200CDQ, 8200MB

Vystavovateľ: Vox fidelitas s.r.o.
Hotel DoubleTree – 4. poschodie izba č.5

Tiež vás môže zaujímať