Ako sa dostanete na Výstavu audio, video a domáce kino v Košiciach

Hotel DoubleTree by Hilton Košice sa nachádza priamo v centre mesta Košice, pričom kombinuje výhody pešej zóny s dobrou dostupnosťou prostriedkami hromadnej dopravy.

Cesta z letiska: 
Cesta z medzinárodného letiska Košice do hotela autom/taxíkom trvá cca 15 min. (8 km). Hotel DoubleTree by Hilton Košice vám ponúka možnosť rezervácie taxi služby, ako aj limousine service z/na letisko. Autobusové spojenie z letiska do hotela zabezpečuje pravidelná autobusová linka č. 23.

Cesta z autobusovej/železničnej stanice:
 Hotel je vzdialený 10 min. chôdze od hlavnej železničnej a autobusovej stanice s výbornou dostupnosťou linkami mestskej hromadnej dopravy (električky č. 2, 3, 6, autobusy č. 16, 23, 24, 29, 30, 33 a trolejbusy č. 71 a 72).

Ako sa k nám dostanete zo severu (Prešov):
 Zamierte na juhovýchod na Prešovskú cestu /E50 smerom na ulicu Priemyselná. Pokračujte smerom na Stará Prešovská /E58. Zídite zjazdom na ulicu Palackého, odbočte doprava smerom na Protifašistických bojovníkov a na rázcestí sa držte vpravo. Odbočte doľava smerom na Štefánikovu ulicu, mierne doľava smerom na Protifašistických bojovníkov a na druhej odbočke doprava na Roosveltovu ulicu.

Ako sa k nám dostanete zo západu (Bratislava, letisko Košice):
 Zamierte na východ na E58 smerom na ulicu Družstevná a pokračujte smerom na Moldavskú cestu. Na rázcestí sa držte vpravo. Pokračujte rovno a zostaňte na Moldavskej ceste. Prejdite jeden kruhový objazd a pokračujte smerom na ulicu Štúrova. Pokračujte smerom na ulicu Palackého, odbočte doľava a zostaňte na ulici Palackého. Pokračujte smerom na ulicu Bottova a odbočte doľava na Roosveltovu ulicu.

Ako sa k nám dostanete z juhu (Maďarsko):
 Zamierte na juh na ulicu Osloboditeľov / E71 a pokračujte smerom na Južnú triedu. Zamierte mierne doľava a zostaňte na Južnej triede. Odbočte doprava smerom na ulicu Palackého a na prvej odbočke odbočte doľava. Pokračujte po ulici Palackého a odbočte doľava na ulicu Bottova. Zabočte doľava na Roosveltovu ulicu.

hotel DoubleTree by Hilton Košice

hotel DoubleTree by Hilton Košice

Parkovanie:

Hotel disponuje monitorovaným parkovacím domom s viac ako 180 parkovacími miestami. 
Parkovať môžete aj oproti hotela, v nákupnom centre Aupark (ale max 3 hodiny!).
 Priamo pred hotelom je mestské parkovisko.

GPS:
 N 48.7174778784
 E 21.2604761124
Adresa hotela:
 DoubleTree by Hilton Košice
; Hlavná 1, 040 01 Košice

www.doubletree-kosice.com

 

Tiež vás môže zaujímať