Audio Video Kino - OCHUTNAJ ZVUK!

výstava Audio Video Kino

23 – 25. september 2022 / hotel NH Bratislava Gate One

O VÝSTAVE

Špičková audiovizuálna show v Bratislave.

Výstava Audio Video Kino je najväčšou výstavou toho najlepšieho zo sveta audio, video, hifi, hi-end techniky a domácej zábavy na Slovensku. 3 dni hudobnej kultúry, sviatok všetkých audiofilov a fanúšikov kvalitnej hudby. Na výstave budú prezentácie najmodernejších zvukových aj obrazových technológií. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie.

Hľadáte si stereo alebo kino zostavu na mieru? Prídite si vypočuť zvuk ako v koncertnej sále. Ochutnajte zvuk. Pridajte sa ku nám. Buďte nároční.

Nové: AVK2021 – vyhodnotenie ankety TU

Nové: AVK2021 – výhercovia TU

COVID-19: Záleží nám na vás, na vašom komforte, na vašom zdraví a preto musíme spoločne, v záujme všetkých, dodržiavať všetky aktuálne hygienické opatrenia. Pevne veríme, že aj napriek týmto opatreniam, spoločne s vami, vytvoríme tú pravú a jedinečnú atmosféru. V mene všetkých vystavovateľov sa na vás veľmi tešíme.

R – rúško/respirátor
O – odstup
R – ruky

HEADPHONE zóna

HIFI SLÚCHADLÁ SHOWROOM na Výstave AUDIO, VIDEO, KINO 2021, ktorá bude prezentovať 20 najlepších slúchadiel na svete. TOP HIFI slúchadlá tak budú opäť na jednom mieste, konkrétne na 7. poschodí.

Ponoríte sa do hudby so slúchadlami značiek: Audeze, Grado Labs, Meze Audio, Sennheiser, HIFIMAN Electronics, Neumann, Beyerdynamic, Bowers & Wilkins, B&O, Denon, SIVGA, Sendy Audio

DAC + AMP: Chord HUGO 2, Mojo, Sennheiser HDV 820, XDuoo TA-30, Audioquest dragonfly cobalt
Partner: HiFisluchadla.sk

VYSTAVOVATELIA

stiahni: Zoznam Vystavovateľov a značiek
stiahni: Mapka priestorov

Aktualizované: 14.9.2021

PARTNERI

LOCATION

NH Bratislava Gate One

Pri Avion Shopping Park, blízko letiska.

Ambrušova 7, 821 04 Bratislava

Ako sa ku nám dostanete autom :
Hotel NH Bratislava Gate One sa nachádza v tesnej blízkosti letiska M.R. Štefánika, Avion Shopping Park, IKEA a bratislavského obchvatu, použite EXIT Trnávka.
Parkovať môžete priamo na hotelovom parkovisku (za poplatok) alebo zadarmo na veľkom nadzemnom ale aj podzemnom parkovisku Avion Shopping Park.
Ako sa ku nám dostanete autobusom MHD:
Priamo ku Avion Shopping Park vás dovezú linky mestskej hromadnej dopravy číslo 61 (z Hlavnej stanice), 63 (z Lamača), 65 (z Rače), 69 (smer Galvaniho, Pharos, Letisko) a 96 (z Petržalky).
Ako sa ku nám dostanete lietadlom:
Od letiska M.R. Štefánika sme naozaj blízko.

GALÉRIA

« z 5 »

KONTAKT

 

Organizátor výstavy AUDIO VIDEO KINO:

Marko production s.r.o.
Jakabová 57, 821 04 Bratislava

vystava@audiovideokino.sk