Najnovšie trendy spotrebnej elektroniky a domácej zábavy, to je Výstava audio, video a domáce kino, HIGH END Slovakia 2014

V tomto roku to bude naozaj cool výstava! Slúchadlá rôznych značiek, reproduktory (aktívne bezdrôtové aj klasické), hudobné aj filmové streamery, zosilňovače (elektrónkové, digitálne), gramofony svetových značiek. Všetko je zapojené a každý návštevník si tak môže vyskúšať, porovnať alebo len tak si vychutnávať hudobný aj obrazový zážitok ako keby bol priamo na koncerte alebo v kine. Každý si príde na svoje.

high end slovakia 2013

Niektoré značky a produkty budú mať úplnú premiéru. Nestihli sa ani ohriať a vy ich budete môcť vidieť a počuť iba na Výstave audio, video a domáce kino v Bratislave. Po výstave idú okamžite ďalej a tak putujú po celom svete!

Hlavný partner Bis Audio uvedie hneď tri slovenské premiéry, 2000Watový (na 1 kanál!) zosilňovač McIntosh, najnovší model reproduktorov Sonus Faber Lilium a reproduktory Bowers & Wilkins séria CM.

MC2KW group shot

Slovenský výrobca Canor predstaví všade oceňovaný elektrónkový prehrávač CD diskov s DA prevodníkom.

Canor_CD1_10

Zvolenské hifištúdio Enigma okrem iného uvedie na výstave novú generáciu bezdrôtových aktívnych reproduktorov značky Focal a nádherný gramofón značky Thorens.

Thorens TD 309

JBL Authenthics, ktorý získal ocenenie Najlepší európsky kompaktný Hi-Fi systém pre rok 2014-15 Vám okrem iného predvedie DSI Slovakia.

jbl authentics

Bratislavský Ketos predstaví na výstave novú značku, hybridné (elektrónkové a tranzistorové) zosilňovače Octave. Nebudú chýbať ani legendárne reproduktory Dynaudio a slúchadlá Hifiman.

DYN_Xeo_family_white

Stálica na poli špičkového audia, fy Nisel predvedie v plnej paráde gramofón AVID Acutus, je to druhý najvyšší model, v prevedení Gold.

avid acutus

Spoločnosť Floydcom opäť predvedie najnovšie zakrivené ale aj klasické TV Samsung. Na výstave budú televizory aj od iných značiek, v tých najväčších uhlopriečkach a rozlíšeniach. A tešíme sa aj na 3D kino, ktoré bude založené na projektore značky SIM2, a čo sa týka zvuku, nechajme sa prekvapiť.

samsung 105-inch-CURVED-UHDTV

Najnovšia satelitná technika na príjem HD programov bude prezentovaná firmou AB-COM z Topolčian, a to novými linuxovými satelitnými prijímačmi.

VU+_SOLO2_BaW

Pre skorej narodených je pripravená expozícia značky TESLA, tento rok to budú klasické „kotúčaky“. Hifi Burza má tiež na výstave už svoje stále miesto a tradíciu.

To je len slabý odvar z toho, čo všetko budete vidieť a počuť, iba na Výstave audio, video a domáce kino.

Treba prísť, vidieť, počuť a zažiť.

Vstupenky sa predávajú iba priamo na výstave. Pre tých, ktorí si chcú u nás užiť celý víkend, budú k dispozícii aj 2 – dňové vstupenky, za výhodnejšiu cenu. Vstupenky sú zlosovateľné o hodnotné ceny, napr. slúchadlá a reproduktory.

Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2014 sa bude konať 18. – 19. októbra 2014, v dvoch najväčších hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00hod.

Tiež vás môže zaujímať