Integrovaný stereo zosilňovač ACCUPHASE E-600 v triede A, novinka 2014

Filozofiou spoločnosti ACCUPHASE je, že ich zariadenia nepodliehajú rozmarom módnych trendov, pretože sú vyrobené predovšetkým na dosiahnutie čo najvernejšej reprodukcie zvuku. To je hlavný dôvod, prečo nemá potrebu inovovať svoje výrobky tak často, ale naopak – držia sa pomerne dlho vo výrobnom programe. V neposlednom rade je produkcia limitovaná a túto dopĺňa overená servisovateľnosť po dobu minimálne 20 rokov. Asi aj preto si aj ich staršie modely držia stále pomerne vysokú trhovú cenu aj pri predaji z druhej ruky.

Accuphase E-600 2

Ultimatívny integrovaný stereo zosilňovač, ktorý v sebe spája všetky mnohoročné skúsenosti Accuphase v oblasti zosilňovačov triedy A ako aj exkluzívny a neopakovateľný dizajn. Garantované parametre výkonu 30W/k (8Ohm) a 60W/k (4Ohm) v triede A, skreslenie pri 20 – 20 000 Hz, 4 – 16 Ω: 0,03 %. Výsledkom sú nielen úžasné posluchové parametre ale aj dlhodobá vysoká hodnota výrobku a prestíž.

Accuphase E-600 vrch

 

Accuphase E-600 – integrovaný stereo zosilňovač v triede A budete môcť vidieť a hlavne počuť na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2014, 18. – 19.októbra 2014, v hoteli Crowne Plaza Bratislava, vystavovateľ Mediacontrol.

Tiež vás môže zaujímať