Avid Acutus, v zlatom prevedení

Anglická firma AVID HIFI k svojmu logu často pripája slogan „The Truth, nothing more, nothing less“ a asi na tom kus tej pravdy bude. Model Acutus je totiž najdlhšie vyrábaný gramofón za takmer dvadsať rokov jej existencie a z neho sa v priebehu rokov odvinul ucelený modelový rad gramofónov, ktoré v úrovniach 1000 až 18000 EUR (len chassis, čiže bez ramienka a bez prenosky!) nedajú spávať rôzne majetným audiofilom po celom svete. Počas výstavy audio, video a domáce kino High End Slovakia 2014 firma NISEL – stálica na poli špičkového audia na Slovensku predstaví druhý najvyšší model AVID Acutus SP – a aby toho nebolo dosť, tak v zlate, s ramienkom SME V a s prenoskou KOETSU Black Goldline.

avid acutus

avid acutus

Príďte si nechať pohladkať uši a potešiť oči, gramofón AVID Acutus  budete môcť vidieť a hlavne počuť na Výstave audio, video a domáce kino Bratislava 2014, 18. – 19.októbra 2014, v hoteli Austria Trend Hotel Bratislava, vystavovateľ Nisel.

Cena: chassis AVID Acutus SP/gold 16.490 EUR, ramienko SME V/black-gold 4.499 EUR, prenoska KOETSU Black Goldline 1.899 EUR

Tiež vás môže zaujímať